petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişim yumurtladı ama üstüne yatmıyor!!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Mete Aytun AYDIN tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Mete Aytun AYDIN
    Gizli

Kuşum 1 tane yumurtladı ama üstüne yatmıyor neden olabilir? 5 gün önce dişi erkeği beraber almıştım. Aldığım arkadaşım dişide yumurta var demişti. Dün bir bakayım yumurta var mı yok mu diye. Bir baktım 1 tane yumurta var ama üzerine yatmıyor neden olabilir? Kuşlar yerini değiştirdi ondan olabilir mi? Unutmada şunuda söyleyeyim yumurta kırık değil öylece duruyor yuvalıkta :). İlgilenen arkadaşlara teşekkrüler...

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Yer degisikligi buyuk faktor ama merak etme bi kere ciftlestimi makina gibidirler ortama alissinlar sonra yavrularini alirsin

3. Mete Aytun AYDIN
    Gizli

Bakalım inşallah. Emre bey benim bir konum daha var yumurtalı dişi aldım diye.Bu kuşlar oradaki kuşlar oradan fotoğraflara bakabilirsiniz...

4. Mete Aytun AYDIN
    Gizli

Yumurtayı yuvalıktan çıkarmalı mıyım?

5. Mehmet ŞEKER
    Gizli

2. yumurtayı yaptıktan sonra yatar

6. Mete Aytun AYDIN
    Gizli

1. yumurtayı yapalı tahminen 2 gün oldu. acaba 2. yumurtayı yapar mı? Birde bu arada 1. yumurtaya bir şey olur mu?(Üstüne yatmadığı için). Bugün yine baktım yumurta öylece duruyor yuvalıkta kırılma da yok :). İnşallah 2. yumurtayı yapar. Yapmazsa 1. yumurta öylece duracak mı? 1 hafta 10 gün sonra yuvalıktan yumurtayı çıkarayım mı?

7. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yer değiştigi için kırra bilir ama kırmamışsa bu iyi birşey oturmaz baktın yumurta oldugu için yuvalıga girrmiyorsa yumurtayı çıkar sonraki yumurtalara oturur

8. Mete Aytun AYDIN
    Gizli

O kadar uysal bir çift ki ikisi de elime geliyorlar elimden yem yiyorlar

9. nıhat
    Gizli

nıhat Guest

Arkadaslar merhaba bi sorum olucak sıze benım bir çift muhabbet kuşum var 3.4 kere çiftleştiler ve cumartesi günü 1 yumurta doğurdu dişi yuvayla asırı derecede zaman geciriyorlar ama benim bildigim muhabbet kusları 2 ser gun aralıklarla yumurta yapıyor ve bugun 5 gun oldu ve hala 1 yumurta var bi sorun mu var acaba nedeni ni ogrenebilrmiyim?

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusu kuluckaya yatmiyor

,
  2. muhabbet kuşu yumurtaya oturmuyor

,
  3. muhabbet kuşu neden kuluçkaya yatmaz

,
  4. muhabbet kuşu yumurtanın üzerine oturmuyor,
  5. muhabbet kusum gece yumurtanin ustune yatmiyor neden,
  6. muhabbet kuşu yumurtaya neden oturmaz,
  7. kanarya neden kuluçkaya yatmaz,