Karadeniz Pet

dişimde bir sorunmu var

Taner ALTIN

Emektar Üye
vo5g3O.jpg

vo5gqR.jpg

WrkVdL.jpg

LoApm1.jpg

arkadaşlar bazen böyle şişik duruyor sebenini hala anlıyamadım yoksa tekrardan mı yumurta oluşmaya başladı bu aralar yuvalıkla baya ilgili koyduğum talaşları ortaya taşımış oyuk olan yere girdiğini burdan anlıyorum :)

:D yine ben :D kuşun hamile olabilir kanat kuyruk dümüş bide talaşları falan düzenlemiş baksana :) hadi hayırlısıo bu sefer olur inşallah

:D yine ben :D kuşun hamile olabilir kanat kuyruk dümüş bide talaşları falan düzenlemiş baksana :) hadi hayırlısıo bu sefer olur inşallah

:) inşallah ya banada öyle geliyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:07 -->-> Daha önceki mesaj 18:18 --

başka cevap yokmu ???

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

başka yorum yapann ???

Yüz çekilmiş kanat düşmüş ama kabarıklık neden onu anlamadım hem dışardamı yoksa zamanının çoğunluğunu yuvalıktamı

benim dişide hareketsiz hava değişimi üşütme ve tüye girme kabarıklığa sebep olabilir. ama yumurta değil mi bu resimlerde. bir kuşun poposunu bir kontrol et dışkı tıkanması olmasın sakın

dışkı tıkanması yok baktım poposuna hareketli yem falan yiyor su içiyor kalamar vs vs kemiriyor yuvalığa günde 1 2 kere giriyor fazla duruyormu bilmiyorum ben arada kontrole geldiğimde görüyorum yuvalığa yöneliyor bende ordan uzaklaşıyorum benden ürkmesin diye arada böyle şişik duruyor sonra tekrar düzeliyor uyurkende böyle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:48 --

pYzBpJ.jpg

1nvMAY.jpg

jY3Vdj.jpg

QgBZjG.jpg

şuan böyle uyuyor

bana tuhaf geldi ev soğuk mu üşümüş olabilir geceleri üzerlerini ört havalar sıkıntılı biraz. gözlemle bakalım 2 gün

oda biraz soğuk ya daha sobalar yanmadı biz üşümüyoruz ama dediğiniz gibi onlar üşüyor olabilir üstlerini örteyim hemen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:35 -->-> Daha önceki mesaj 21:16 --

bana tuhaf geldi ev soğuk mu üşümüş olabilir geceleri üzerlerini ört havalar sıkıntılı biraz. gözlemle bakalım 2 gün

yanlız hocam üstlerini örttüğümde gece dişi tünekte durmuyor yani kafese asılı duruyor örttüğümde böyle bişi yapmıyo ama gece baktığımda hep öyle duruyor ondan örtmeme daha iyi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:20 -->-> Daha önceki mesaj 21:35 --

başka yorumu olan ??

birseyden huzursuz olduklarinda yada kafes duzeninde onu rahatsiz eden bir degisiklik olduysa ayaklarını bir tele ve gagasiyla bir tele tutularak asili kalıyorlar ben kafes duzenini degidince gecmisti

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

birde sanirim kafesinde paslanma var cok riskli bir kumar bence o kafesi degismelisin

Pek bilgim yok ama bana üşüyor gibi geldi.

bayramdan sonra değiştirmeyi düşünüyorum güzel bir kafes alacam onlara üşüse erkekte üşür erkek niye böyle durmuyor birde dişi hergün yuvalığa girip bakıyor kemiriyor demin kapısını gagalıyordu yumurta hazırlığı var galiba

Geri