petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişimde bir sorunmu var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Taner ALTIN tarafından 28 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0

arkadaşlar bazen böyle şişik duruyor sebenini hala anlıyamadım yoksa tekrardan mı yumurta oluşmaya başladı bu aralar yuvalıkla baya ilgili koyduğum talaşları ortaya taşımış oyuk olan yere girdiğini burdan anlıyorum :)

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    :D yine ben :D kuşun hamile olabilir kanat kuyruk dümüş bide talaşları falan düzenlemiş baksana :) hadi hayırlısıo bu sefer olur inşallah

3. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    :) inşallah ya banada öyle geliyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:07 -->-> Daha önceki mesaj 18:18 --

başka cevap yokmu ???

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

başka yorum yapann ???

4. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Yüz çekilmiş kanat düşmüş ama kabarıklık neden onu anlamadım hem dışardamı yoksa zamanının çoğunluğunu yuvalıktamı

5. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    benim dişide hareketsiz hava değişimi üşütme ve tüye girme kabarıklığa sebep olabilir. ama yumurta değil mi bu resimlerde. bir kuşun poposunu bir kontrol et dışkı tıkanması olmasın sakın

6. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    dışkı tıkanması yok baktım poposuna hareketli yem falan yiyor su içiyor kalamar vs vs kemiriyor yuvalığa günde 1 2 kere giriyor fazla duruyormu bilmiyorum ben arada kontrole geldiğimde görüyorum yuvalığa yöneliyor bende ordan uzaklaşıyorum benden ürkmesin diye arada böyle şişik duruyor sonra tekrar düzeliyor uyurkende böyle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:48 --

şuan böyle uyuyor

7. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    bana tuhaf geldi ev soğuk mu üşümüş olabilir geceleri üzerlerini ört havalar sıkıntılı biraz. gözlemle bakalım 2 gün

8. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    oda biraz soğuk ya daha sobalar yanmadı biz üşümüyoruz ama dediğiniz gibi onlar üşüyor olabilir üstlerini örteyim hemen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:35 -->-> Daha önceki mesaj 21:16 --

yanlız hocam üstlerini örttüğümde gece dişi tünekte durmuyor yani kafese asılı duruyor örttüğümde böyle bişi yapmıyo ama gece baktığımda hep öyle duruyor ondan örtmeme daha iyi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:20 -->-> Daha önceki mesaj 21:35 --

başka yorumu olan ??

9. Yuksel FIRAT

Yuksel FIRAT New Member

Beğenileri:
    0
    birseyden huzursuz olduklarinda yada kafes duzeninde onu rahatsiz eden bir degisiklik olduysa ayaklarını bir tele ve gagasiyla bir tele tutularak asili kalıyorlar ben kafes duzenini degidince gecmisti

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

birde sanirim kafesinde paslanma var cok riskli bir kumar bence o kafesi degismelisin

10. Egecan AF

Egecan AF New Member

Beğenileri:
    0
    Pek bilgim yok ama bana üşüyor gibi geldi.

11. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bayramdan sonra değiştirmeyi düşünüyorum güzel bir kafes alacam onlara üşüse erkekte üşür erkek niye böyle durmuyor birde dişi hergün yuvalığa girip bakıyor kemiriyor demin kapısını gagalıyordu yumurta hazırlığı var galiba

Sayfayı Paylaş