petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişimde galiba tümör var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Taner ALTIN tarafından 20 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşumun bayadır kıç tarafında bir şişlik var böyle yumuşakça bişi bi ara kuşum yuvada yatmaya başladı yumurtlayacak sandım çünkü baya şişti orası galiba bu diğer şişkinlik yüzünden yumurtlayamadı tümör tedavisi nasıl uygulanır bunun cevabını arıyorum şimdiden teşekkürler

2. Kitiara

Kitiara New Member

Beğenileri:
    0
    Taner senin kuş daha yumurtlamadı mı? beni belki hatırlarsın bir dişim vardı bütün eşlerini dövüyordu gerçi yine eşlerini dövüyor 5 ay oldu bir erkek alalı hala duruyor boş verdim ben umudu kestim :D bide tümor olduğundan eminmisin

3. delicus

delicus Member

Beğenileri:
    0
    Kardeş yumurta sıkışmış olabilirmi?

4. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    resim atarmısın yumurta sıkışması olabilir eğer yuvada falan yatıyosa ama tümör veya yağ bezeside olabilir resim at benimde tam bilgi yok ama ustalar anlar bide o bölgeye dokun sertse yumurta vardır sararmış ve yumuşaksa yağ bezesidir diye bişeyler okumuştum

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    resim yolla....

6. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar tümör değilde sanki yağ bezesi kuşlarımı zaten baya salmıyordum yavrulasınlar diye hayvan geldiği yerdede öyleydi zaten iyice yağ bağladı herhalde uçamıyorda zaten hareketsiz bir kuş dünden itibaren yuvalığı çıkardım tünek sayısını 2 yaptım ve dün baya saldım uçurdum kuşlarımı dişi uçmasada egzersiz yaptırdım uçuyor da çok az dişimi zayıflattıktan sonra tekrar yuvalık takacam inşallah bu sefer olacak çünkü bi ara yumurtlayacak gibi oldu yağ bezesi yüzünden yumurtlayamadı baya yuvada yattı çünkü şimdi her gün salacam ve zayıflatma yolunda ilerleyeceğim arkadaşlar öneriniz var mıdır zayıflatmak ile ilgili

7. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    evet yağlanmadan da olabiliyor bol bol uçurun birde suyuna 2 damla limon damlatmak iyi geldiği yazıyordu yağları yakıyormuş ne kadar doğrudur bilemem ama

8. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    evet veli bende duymuştum onu deneyecem bakalım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 17:37 --

yok ya hala tık yok bi ara yumurtlayacaktı dediğim gibi bu yağ bezesi engel oldu ananemler de aldı 1 çift kuş onlar bile 2. kuluçkasında 1 yavru çıktı ona bakıyolar yavru şuan nerdeyse 15 17 günlük civarında benim kuşlar hala yavrulamadı :D dişiyi alalı 1 sene olacak ağustosta :D

9. Kitiara

Kitiara New Member

Beğenileri:
    0
    Benim 3 sene oldu :) uğraşıyoz işte biz yavrulatmak istiyoz diye yavrulamıyorlar istemesek 10 tane yavru çıkarırlar:)

Sayfayı Paylaş