Karadeniz Pet

Dişime aldığım erkek

Albino mubişler hariç burun deliklerinin için beyaz ise ve satıcı sana erkek diyorsa arkana bile bakma kaç hemen oradan =D Cere rengi kızışmamış erkekte pembeye yakın burun deliklerinin içi de o renkte olur. Bu mubiş dişi ama çok sevimli bir dişi (=

Kuş erkek arkadaşım. Albino olduğundan dolayı bazen kafalarda soru işareti yaratabiliyor. Albinolarde dişiler daha çok pembeye yalın bir cereye sahip olur erkekler de beyaza

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ustalarımız çok daha iyi bilirler. Lakin kardeşim albino için o kadar mavilik erkek olduğunu gösterir bence. Zaten albinoluk melanin pigmentinin(renk veren madde) olmayışı ya da çok az olmasından kaynaklanır. Bu durumda az bir mavilik bile erkek olduğunu gösterir.(bence) Yine de forumdaki ustalarımızın yorumlarını dikkate almanı tavsiye ederim. Ayrıca maşallah çok sevimli bir kuş

Son düzenleme:
Öncelikle konuya olan ilgiden cok memnun kaldıgımı söylemek ister teşekkür ederim. lakin forumun daha tecrübeli abilerinden net bir bilgi alabilirsem daha memnun kalacağım cünkü yorumlarda bariz üstünlük yok yani cogunluk dişi ya da erkek dememiş. bu durumda nasıl bir yol izlemeyelim bilmiyorum yol gösterirseniz sevinirim.

Albino mubişler hariç burun deliklerinin için beyaz ise ve satıcı sana erkek diyorsa arkana bile bakma kaç hemen oradan =D Cere rengi kızışmamış erkekte pembeye yakın burun deliklerinin içi de o renkte olur. Bu mubiş dişi ama çok sevimli bir dişi (=
Kardeşim bu kuş albino değil mi ? Bilgilendirsen sevinirim

Df kuş albino oldu , albino da pembe cere dişi beyaz cere erkek oldu. Oldu da oldu yahu bari biliyorsanız yorum yapın arkadaşlar. Bilmiyorsanız Öğrenmek adına yazılanları okuyun. Bu arada albinoda pembe cere erkektir. Hiç bir mutasyonda beyaz cere erkek olmaz. Beyaz cere ve kahverengi cere dişidir. Bence böyle ama ustalar daha iyi bilir Tarzı yorumlar tamamen kafa karıştırıcı yorumlardır. Kusura bakmayın.

Bu fotoğrafta bariz belli
XDJk6o

Son düzenleme:
Dostum deneyimsiz olduğun çok belli. Benim diyen ustaların erkek dediği kuşun dişi dişi denilenin de erkek çıktığını gördüm şahit oldum. Pembe cere demedim pembeye yakın dedim.. Okursan dikkatle anlarsın.. Kısacası yolun başındasın öğrenmen gereken çok şey var kuş erkektir

Dostum deneyimsiz olduğun çok belli. Benim diyen ustaların erkek dediği kuşun dişi dişi denilenin de erkek çıktığını gördüm şahit oldum. Pembe cere demedim pembeye yakın dedim.. Okursan dikkatle anlarsın.. Kısacası yolun başındasın öğrenmen gereken çok şey var kuş erkektir

Laf söylüyorsanız Alıntı yapın ve vay sizden kuş alanların haline ;) hiç yeni eski yolun başı sonu tartışmasına gitmeyeceğim sizle. Sizde gönlünüzce eylenin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:49 -->-> Daha önceki mesaj 11:48 --

Kuş erkek arkadaşım. Albino olduğundan dolayı bazen kafalarda soru işareti yaratabiliyor. Albinolarde dişiler daha çok pembeye yalın bir cereye sahip olur erkekler de beyaza

Erkekler beyaz cere ;) baya bir profesyonelmişsiniz bu arada. Bana beyaz cere albino erkek gösterin özür dileyeceğim

Bir ara gösteririm foto eklediğimde. Ki zaten kuş satmıyorum genelde bu işi para için yapan bir adam değilim. O yüzden merak etmeyin. Bu güne kadar sattığım her kuştan mutlaka memnun kalınmıştır. Piyasadan ucuza kuş toplayıp pahalıya satmaya çalışan ölücülerle karıştırma beni

Levent abinin yorumuna güveniyorum kuşun sahibi olarak bende dişi aldığımı düşünüyorum en yakın zamanda değiştirip kuşumun kendi eşini kendisinin seçmesini sağlayacağım. yorum yapan herkese teşekkür ederim.

Bir kere 1 yaşındaysa gerçekten, mavilik daha koyu olurdu, albino zaten değil hadi albino kanı olduğu için masmavi olmaz diyelim, o zaman geneli pembe olur kenarlar beyaz kalmaz. Bence de dişi. İddalı değilim. Nacizane yorumum.

bence kuşa konuşmayı öğret kendisi söylesin ne olduğunu birde ondan duyalım :)

kuş dişi cereye bakın beyazlık var aşağı açık mavi resimede bakın

7VPLyr.jpg

bu kuşun ceresi sizn kuşunuz ile aynı galibağa yani sağdaki kuşla ve sağdaki kuş dişi

Geri