petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişimi degistirdim.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sertac SAYAR tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Sertac SAYAR

Az önce Disi kusumu değiştirdim disi erkegi öpmeye çalışıyor ama erkek kusum disiyi gagalıyor.
    Hata mi yaptım degistirmekle önceki disimle öpüsüyorlar dı.
    Ama erkekten kaçıyor du şimdi ne yapmalıyım disimi geri mi almalıyım. [​IMG]

#1 Sertac SAYAR, 4 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Ocak 2015
  2. Mithat ÜNALOĞLU

arkada kanada yakın tüyleride gagaladımı kopardımı acaba ben öyle bir izlenim edindim sanki ...

3. Sertac SAYAR

Hayir sadece öpmeye çalışıyor ama yeşil olan erkek disiyi gagalıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:02 -->-> Daha önceki mesaj 19:01 --

Bit ilaçlaması yaptim belki tüyü ondan öyle olmuştur.

4. Bulut YILDIZ

Disiniz cok guzel bir kus ya erkek alidana kadar bekliyeceksiniz yada erkegi degistirin bence

5. Sertac SAYAR

Erkegi cok seviyorum elime alırım severim hic ısırmaz diger dişiye ayak atardı öpüsüyorlardı.
    Ama yavru küçük olduğu icin değiştirdim şimdi erkek yeni dişiyi gagalıyor.

6. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    hayırlı olsun

7. Sertac SAYAR

Teşekkür ederim.

8. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    Bende disiyi ayirdim 5 aylik felan diye yanina kafes sıkıntısı erkek 3 aylik vardi onu koydum yanina disiyide tek koydum baktm erkek kuşu rahatsiz ediyor sulaniyor disiyi tekrar yanina koydum önceden opusuyorlardi kusuyorlardi simdi erkek disiyi gagaliyor dişi peşinde erkek kacior 5 aylik dişi ben de anlamadim disiyi degistirsem mi beklsem mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:56 -->-> Daha önceki mesaj 22:55 --

Bu arada kusura bakma hayirli olsun kuslarin güzel biraz sabir etmemiz lazim galiba bi de kuslarimiza es secme şansını vermemiz lazım galiba

9. Sertac SAYAR

Benim disim buyuk diye mi acaba erkek pas vermiyor belkide teyzesi olarak görüyordur.
    Ben o öpüşmelerini özledim petshop a dedim satmayın diye kısmet olursa disimi alicam sevindirecegim erkegi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:08 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

Teşekkür ederim haklısın biraz sabır gerekiyor ama eşi gidince kusum çok durgunlaştı onun bu halini görünce üzülmemek elde değil.

10. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    Yanlız kuşunu oraya götür benimkilerde anlasiyordu bi ayirdim geri koydum kafesine disiyi.gagaliyor simdi disi peşinde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:09 --

Kuşunu z kac aylık eşini kendi secsin bende oyle yapacam ama petshoba guven olmuyor o yuzden kendi secsin vedisi de kızgın olsun

11. Sertac SAYAR

Öyle yapayım bari sen ne yapmayı düşünüyorsun?

#11 Sertac SAYAR, 4 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Ocak 2015
  12. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    Bende bi uretici abimiz var ondan haber bekliom ondan alacam kusuda goturecem kendi seçsin ama disiniz güzel onuda vermeyin bence onada bi erkek alin 2 cift hem disiniz 6 ayliktan büyük gibi gorunuyor 1 2 ay sonra yavru alabilirsiniz

13. stronger67

stronger67 New Member

Beğenileri:
    0
    erkek daha çok küçük gibi geldi bana

14. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Disi kizismis erkek biraz kucuk kalmis.

15. Sertac SAYAR

Bende oyle düşünüyorum dişiyi vermeyi düşünmüyorum.
    İnşallah sizin kuşunuzda kendine iyi bir eş seçer.
    Bizide nefes aldırırlar.

Sayfayı Paylaş