Karadeniz Pet

Dişimi degistirdim.

• Konbuyu başlatan Sertac SAYAR
  • Başlangıç tarihi
S

Sertac SAYAR

Guest
Az önce Disi kusumu değiştirdim disi erkegi öpmeye çalışıyor ama erkek kusum disiyi gagalıyor.
Hata mi yaptım degistirmekle önceki disimle öpüsüyorlar dı.
Ama erkekten kaçıyor du şimdi ne yapmalıyım disimi geri mi almalıyım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkada kanada yakın tüyleride gagaladımı kopardımı acaba ben öyle bir izlenim edindim sanki ...

arkada kanada yakın tüyleride gagaladımı kopardımı acaba ben öyle bir izlenim edindim sanki ...
Hayir sadece öpmeye çalışıyor ama yeşil olan erkek disiyi gagalıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:02 -->-> Daha önceki mesaj 19:01 --

Bit ilaçlaması yaptim belki tüyü ondan öyle olmuştur.

Disiniz cok guzel bir kus ya erkek alidana kadar bekliyeceksiniz yada erkegi degistirin bence

Erkegi cok seviyorum elime alırım severim hic ısırmaz diger dişiye ayak atardı öpüsüyorlardı.
Ama yavru küçük olduğu icin değiştirdim şimdi erkek yeni dişiyi gagalıyor.

Bende disiyi ayirdim 5 aylik felan diye yanina kafes sıkıntısı erkek 3 aylik vardi onu koydum yanina disiyide tek koydum baktm erkek kuşu rahatsiz ediyor sulaniyor disiyi tekrar yanina koydum önceden opusuyorlardi kusuyorlardi simdi erkek disiyi gagaliyor dişi peşinde erkek kacior 5 aylik dişi ben de anlamadim disiyi degistirsem mi beklsem mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:56 -->-> Daha önceki mesaj 22:55 --

Bu arada kusura bakma hayirli olsun kuslarin güzel biraz sabir etmemiz lazim galiba bi de kuslarimiza es secme şansını vermemiz lazım galiba

Benim disim buyuk diye mi acaba erkek pas vermiyor belkide teyzesi olarak görüyordur.
Ben o öpüşmelerini özledim petshop a dedim satmayın diye kısmet olursa disimi alicam sevindirecegim erkegi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:08 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

Bende disiyi ayirdim 5 aylik felan diye yanina kafes sıkıntısı erkek 3 aylik vardi onu koydum yanina disiyide tek koydum baktm erkek kuşu rahatsiz ediyor sulaniyor disiyi tekrar yanina koydum önceden opusuyorlardi kusuyorlardi simdi erkek disiyi gagaliyor dişi peşinde erkek kacior 5 aylik dişi ben de anlamadim disiyi degistirsem mi beklsem mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:56 -->-> Daha önceki mesaj 22:55 --

Bu arada kusura bakma hayirli olsun kuslarin güzel biraz sabir etmemiz lazim galiba bi de kuslarimiza es secme şansını vermemiz lazım galiba
Teşekkür ederim haklısın biraz sabır gerekiyor ama eşi gidince kusum çok durgunlaştı onun bu halini görünce üzülmemek elde değil.

Yanlız kuşunu oraya götür benimkilerde anlasiyordu bi ayirdim geri koydum kafesine disiyi.gagaliyor simdi disi peşinde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:09 --

Kuşunu z kac aylık eşini kendi secsin bende oyle yapacam ama petshoba guven olmuyor o yuzden kendi secsin vedisi de kızgın olsun

Bende bi uretici abimiz var ondan haber bekliom ondan alacam kusuda goturecem kendi seçsin ama disiniz güzel onuda vermeyin bence onada bi erkek alin 2 cift hem disiniz 6 ayliktan büyük gibi gorunuyor 1 2 ay sonra yavru alabilirsiniz

Disi kizismis erkek biraz kucuk kalmis.

Bende oyle düşünüyorum dişiyi vermeyi düşünmüyorum.
İnşallah sizin kuşunuzda kendine iyi bir eş seçer.
Bizide nefes aldırırlar.

Geri