Karadeniz Pet

Dişimi Erkek Cinsiyet Ayrımı Hakkında Genel Bilgi !!!

Deniz HAN

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkdaşlar dişi erkek ayrım konusunda tecrubesi az olan arkadaşlara yardımcı olması için bu konuyu açmış bulunuyorum.
Genellıkle muhabbet kuşların cinsiyetleri cereleriyle anlaşıyor. ikinci bir yöntemde avuc ici tutmayla anlaşılıyor.
1. resimden anlamıyorsanız 2. resimdeki avuç içi tutmayı deneyebilirsiniz.

JpORLW.png

9VDnM8.png

resimler alıntıdır.

Teşekkürler

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Avuç içi tutmayı ilk defa görüyorum, %100 sağlıklı sonuç veriyor mu? Başka uygulayan tecrübeli arkadaşlar var mı?

Sanki bir zamanlar bu avuç içinde tutmayla alakalı sonuçların, sadece kanaryada etkili sonuç verdiğini okumuştum bir yerlerde.

Ogrenmeye calisan arkadaslar icin guzel bir konu. Emegine saglik.

Avuç içi tutmayı ilk defa görüyorum, %100 sağlıklı sonuç veriyor mu? Başka uygulayan tecrübeli arkadaşlar var mı?
%99 genelde dogru bılgı edıldıgı soglenıyor bende denedım dogru sonuc verıyor.%1de tutuşunuza baglı degısıklık verebılır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:04 -->-> Daha önceki mesaj 13:03 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:05 -->-> Daha önceki mesaj 13:04 --

Ogrenmeye calisan arkadaslar icin guzel bir konu. Emegine saglik.

Teşekkürler..dün banada yardımcı oldunuz..

rica ederım

Son düzenleme:
Güzel bir konu (= Teşekkürler bilgilendirme için.

konu sitede vardı zaten ama emeğinize sağlık yinede.

Sanki bir zamanlar bu avuç içinde tutmayla alakalı sonuçların, sadece kanaryada etkili sonuç verdiğini okumuştum bir yerlerde.

bende öyle hatırlıyorum.denemek lazım.

Geri