petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişimi erkekmi artık kesin bi cevap verin lütfen yenı aldığımla hep kavga edıyor brde

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ali sönmez tarafından 17 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. ali sönmez

yeni aldığım erkek ile çok kavga edıyorlar buna erkek dıyenler va ama anlıyamadım tam nedır bır yardımcı olun ltfen

2. Sevtap DERİN

Erkek gibi geldi kardeş. :/

3. kenan

kenan Guest

Kuş dişi kavga ediyor diye iki kuşta erkektir manası çıkmasın çünkü muhabbet kuşları zor eş beğenirler kavga şiddetli ise ayırın kuşları

4. ali sönmez

işde bu kafamı karıştırıyor erkek dıyenler var kesın dışı dıyenler var

5. kenan

kenan Guest

Bu kuş dişi kardeş bana erkek gibi geldi diyenler yanılıyor erkeğinde fotoğrafını koy aradaki farki söyliyim sana

6. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
  7. ali sönmez

koyuyorum smdı kardeşm

8. Sevtap DERİN

Yanılıyor olabilirim ki zaten yanılma payını da koymuşum ''Bana erkek gibi geldi.'' diyerek. Böyle deşifre etmenize gerek yoktu. :)

9. kenan

kenan Guest

Özür dilerim sizi baz almış gibi oldum haklısınız :)

10. ali sönmez

erkeğin resimlerinide koydum bırde bunlar sımdı kavga edıyorlarama sonradan anlaşırlarmıki dişi çok kovalıyo ısırıyor

11. Gökhan YILDIZ

Sayfayı Paylaş