Karadeniz Pet

Dişimi Erkekmi ?

MERT BUTAY

Meraklı Üye
Dişimi Erkekmi Çiftleşmesi İçin Daha Zaman Varmı (Tüy Değiştiriyor)

G16oW3.jpg

66g5p9.jpg

ynYLJN.jpg

Son düzenleme:
dişi kuş :)

Kus dişi, tüyde olduğu için zaman ister ciftlesmek için.

Maşaallah çok güzel bir dişi. Tüyde kendisi çıkınca fena olacaktır maşaallah

Kardes %100 disi kardes tuye girmis vitamin eksik etme kusun tuy dokumden sonra nijer tohumu we havuc wer kizginlasmasi icin

Kardes %100 disi kardes tuye girmis vitamin eksik etme kusun tuy dokumden sonra nijer tohumu we havuc wer kizginlasmasi icin

Havuç günlük veriyorum 2 günde bir hauçlu bebe bisküvüsü + yumurta beyazı rendeliyorum karıştırıp veriyorum bol bol yiyior.

Çiftleşmeye tüy değişiminden sonramı geçer?

O kuşu o şekilde tutmaya devam ederseniz , tüyden çıkması uzun sürecektir. Maşallah rengide güzelmiş dişinizin.

O kuşu o şekilde tutmaya devam ederseniz , tüyden çıkması uzun sürecektir. Maşallah rengide güzelmiş dişinizin.

2. fotodaki kuşun kafa ve gözlerine bakarsanız ne kadar sinirlendiğini göreceksiniz. :) dişi bir kuşu bu şekilde tutmak onu daha çok strese sokar .

Mecburdum :) Çünkü Durmuyor Bu Arada Evde Onun İçin Özel bir Yeri Var Kafesin Üstü Açık Kendi Halinde 7/24 Evin Her Yerini Geziyor Günlük Havuç Değişimi Bebek Maması Günlük Uçuşu Full Serbest Tüy Değişiminden Çıkarda Çitfleşmeyi Merak Etmiştim Kızışması İçin Tüy Değişimini Bitirir İnş 15 20 'güne.

Geri