Karadeniz Pet

disimi erkekmi

bana erkek gibi geldi.ustalar yorum yapsın bende kendimi test etmiş olurum :)

Disi olmasini umit ediyorum

kardeşim bence de erkek burun deliklerinin çevresi beyaz mı yani beyazlık var mı yoksa erkektir

sagdaki kızışmış ona kızışmış bi bayan alın :D

bana da bu kuş dişi gibi geldi neden diye sorarsanız alın tüylerinde çzgiler yok kızışmamış bir dişi olarak düşünüyorum üstelik ayaklarında pullanmalar 1 yaşına yakın bir dişi

Yanindaki erkek kus bu tartistigimiz kusun ustune ayagini atti ve kus hic tepki vermedi ve erkek kus bu kusu kasidigini gordum. Bende karar veremiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:12 -->-> Daha önceki mesaj 13:34 --

Erkek kus bu kusa yem kustu arkadaslar disimi acaba

arkadaşlar benm kuşumun cinseyiti hakkında bilgi verebilirmisiniz.

arkadaşlar ekrandan bakarsak soldaki dişi sağdaki erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:02 -->-> Daha önceki mesaj 14:01 --

kaç aylıklar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:03 -->-> Daha önceki mesaj 14:02 --

senin kuşun dişi canım ama çok yaklaşık değil bir kuşunun resmini yükle

Moderatör tarafında düzenlendi:
Erkek yada disi olan kusu bugun geri verdim arkadaslar yanina kizismis disi almayi dusunuyorum. Esekkurler

kuşu vermekle iyi yapmışsın erkekti o kuş zaten ayrıca dişi olsa bile üremek için yaşı uygun değildi erkek kuşun kızışmış zaten ceresi lacivert olmuş yanına kızışkın bir dişi al yakın zamanda yavru alırsın inşallah

Geri