petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişimi Hazır Değil Yoksa Eşini Beğenmiyormu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MERT BUTAY tarafından 20 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. MERT BUTAY

MERT BUTAY Member

Beğenileri:
    0
    Dişi Kuşum Çiftleşmeye Hiç İzin Vermiyor Erkek Oyunlar Sergiliyor İleri Gidip Geliyor Yanında Ama Üstüne Çıkmıyor Acaba Dişi Hazır Değilmi Dişi Yuva İle İlgilenmeyi Bırakmış Nedenini Bilmiyorum 1 Hafta Önce Girdi Yuvaya Sonra Sergilemedi Tekrar Gözlemlerinin sonucunda hiç Yuvada Olduğu Veya Yuvada Sesini Duymadım.

Gözlemlerinizden Sonra Kuşumu Değiştirme Gibi Yola Başvurabilirim.

2. Yusuf ŞANLI

Sanki biraz kucuk daha disiniz pek kizismamisda daha

3. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    50
    Dişi henüz hazır değil çünkü daha yeni yeni kızışmaya başlamış tam kızıştığında yani hazır olduğunda çitleşirler

4. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    erkek kuş çok güzel bayıldım

5. Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
  6. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Evet henüz hazır değil zamanı var.

7. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Dişi kuşunuz henüz küçük. Çok güzel bir çift olmuş kuşu değiştirmeyip, biraz sabretmeni tavsiye ederim.

8. MERT BUTAY

MERT BUTAY Member

Beğenileri:
    0
    Zaten :Değiştirmeyi Düşünmüyorum,Başka Yerledede Paylaştığım İçin Kuşlarım İçin Çok Güzel Olduklarını, Satmayı Düşünmmüyormusun Diyorlar Bunlardan Harika Çift Alacağım İnş.

Ama 1 Hafta Önce Yuva İle İlgileniyordu Hatta İlgilendiğini Görüdüm İçin talaş Koydum Gitti Hpsini Çıkardı Sonra Alakayı Kesti.Acaba Yuvalığa Küsmüş Olabilirmi Yoksa dediğiniz gibi Küçükmü

Erkek Böyle Gelip Yanına Okadar Güel Sesler Çıkartıp Hareket Yapıyorki Ama BACAK ATMIYOR. Sadece Sesler Çıkartıp Ona Oyun Hareketleri Yapıyor Bir Fotosunu Yakaladım Zaten Öpüyor Ama Dişide İlgi Yok.

Sayfayı Paylaş