Karadeniz Pet

Dişimi Hazır Değil Yoksa Eşini Beğenmiyormu ?

MERT BUTAY

Meraklı Üye
Dişi Kuşum Çiftleşmeye Hiç İzin Vermiyor Erkek Oyunlar Sergiliyor İleri Gidip Geliyor Yanında Ama Üstüne Çıkmıyor Acaba Dişi Hazır Değilmi Dişi Yuva İle İlgilenmeyi Bırakmış Nedenini Bilmiyorum 1 Hafta Önce Girdi Yuvaya Sonra Sergilemedi Tekrar Gözlemlerinin sonucunda hiç Yuvada Olduğu Veya Yuvada Sesini Duymadım.

Gözlemlerinizden Sonra Kuşumu Değiştirme Gibi Yola Başvurabilirim.

RyVY91.jpg

p4og80.jpg

YPlBW6.jpg

krgkLW.jpg

NV4qgO.jpg

Sanki biraz kucuk daha disiniz pek kizismamisda daha

Dişi henüz hazır değil çünkü daha yeni yeni kızışmaya başlamış tam kızıştığında yani hazır olduğunda çitleşirler

erkek kuş çok güzel bayıldım

Dişi kuşunuz henüz küçük. Çok güzel bir çift olmuş kuşu değiştirmeyip, biraz sabretmeni tavsiye ederim.

Zaten :Değiştirmeyi Düşünmüyorum,Başka Yerledede Paylaştığım İçin Kuşlarım İçin Çok Güzel Olduklarını, Satmayı Düşünmmüyormusun Diyorlar Bunlardan Harika Çift Alacağım İnş.

Ama 1 Hafta Önce Yuva İle İlgileniyordu Hatta İlgilendiğini Görüdüm İçin talaş Koydum Gitti Hpsini Çıkardı Sonra Alakayı Kesti.Acaba Yuvalığa Küsmüş Olabilirmi Yoksa dediğiniz gibi Küçükmü

Erkek Böyle Gelip Yanına Okadar Güel Sesler Çıkartıp Hareket Yapıyorki Ama BACAK ATMIYOR. Sadece Sesler Çıkartıp Ona Oyun Hareketleri Yapıyor Bir Fotosunu Yakaladım Zaten Öpüyor Ama Dişide İlgi Yok.

Geri