Karadeniz Pet

dişinin agresif tavırları

ahmetfatih

Meraklı Üye
merhaba arkadaşlar çiftim 2,5 aydır bende ilk günden öpüşmeye başladılar birbirini kaşıma yem kusma hersey var bugüne kadar hiç kavga ettiklerini görmedimm fakat bi kaç gündür dişi erkekle aynı tünekte durmuyo erkeği gagalayıpp kafes tabanına indiriyoo veya erkek tellere tutunuyo hatta erkek yuvalığa kaçıyo dişi onu yuvalıkta da rahatsız ediyoo erkek yuvalık içinde ciyak ciyak ötüyoo .dişinin canı isterse erkek dişiye kusuyoo böyle garip bi ilişki başladı yanii sebebi nedir acabaa ???
e2uqenym.jpg
a9ehena4.jpg
erkek yuvalığa kaçınca

İkisi de kızışmışlar. Erkek dişinin istediği gibi davranmıyor da dişi o sebeple kızıyor olabilir mi aceba.

valla bilmiyorum erkek yem yerken hemen gagalayıpp yere düşürüyoo kendi yemeğe başlıyoo önceden böyle değildi dişi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 20:54 --

çiftleşecekleri içinmi böyle davranıyoo levent beyy

Benimkilerde öyle ne olacak bilmiyorum bekliyorum :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yağlı tohum verıyosan nıjer ve kenevir gibi bunları kesmeni öneririm çiftleşmeleri biraz zaman alabilir erkeği bi kaç gün ayır bakalım nolcak degısım olacakmı

2 side kızışık bence amam dişi kendiinni daha hazır hisetmiyor erkek çiftleşmek istiyor dişi istemiyor bence

Yağlı tohum verıyosan nıjer ve kenevir gibi bunları kesmeni öneririm çiftleşmeleri biraz zaman alabilir erkeği bi kaç gün ayır bakalım nolcak degısım olacakmı

evet yemlerinde fazla olmamak kaydıyla niher var kuşlarımda kavga bitti

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:14 -->-> Daha önceki mesaj 10:13 --

2 side kızışık bence amam dişi kendiinni daha hazır hisetmiyor erkek çiftleşmek istiyor dişi istemiyor bence

büyük ihtimalla öylee beklemedeyimm bakalım nolacakk

Geri