petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişinin hareketleri normal mi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve serengineer tarafından 16 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. serengineer

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar, yaklaşık 1 senedir baktığım erkek muhabbet kuşuma 2 ay kadar önce bir eş aldım.İlk günden beri kuşum dişinin peşinde yaklaşık 1 haftadır dişi yuvayı kemiriyor beğenmediği talaş parçalarını yuvanın dışına çıkarıyor.Genelde yuvayla ilgileniyor dışarı çıktığında da öpüşüolar ve erkek beslio onu.Bazen de hatta bu ara bayaı sıklaştı, dişi erkeğin yağtığı kur hareketlerini yapıo ve sanki onu taklit eder gibi kafasını aşaı yukarı hareket ettirerek sesler çıkarıo, erkek yanına gidince de tekrar öpüşüp yuvaraya kaçıo..sizce bu davranışlar normal mi ?

2. Süleyman Mert DEMİRSOY

bu davranışlar yumurta yapmaya işaret.bendede aynıları oldu 1 hafta sonra yumurtladı.6 tane oldu.Bugunde ilk yumurtadan yavru çıktı :)

3. serengineer

Beğenileri:
    0
    Sizin adınıza çok sevindim umarım benim de yavrularım biran önce gelirler sabırsızlıkla bekliorum :) yorumunuz için teşekkürler..

Sayfayı Paylaş