Karadeniz Pet

dişinin tavrı değişti

• Konbuyu başlatan atulubas
  • Başlangıç tarihi
A

atulubas

Guest
arkadaşlar bir çiftim vardı .eş oldular birbirlerini kaşıyolar falan başka bir çift kuş aldım kafesini karşılıklı koydum fakat önceki çiftimin dişisi erkeği sürekli didiklemeye başladı garibim erkek sürekli kafes tabanında önceden bu dişi yuvalığa girip çıkıyodu şimdi erkekle uğraşır oldu acaba yeni çifti görünce sorunmu oldu ??? ayrıca yeni çiftim eş olmadılar araba birbirlerini gagalıyorlar sizce bu çift eş olur mu?? erkek 2 işi 1 yaşında

yeni aldığım çift
rLXgJm.jpg
aq8ol4.jpg

bunlarda önceki çiftim
27W2PE.jpg
W28Vp4.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:48 -->-> Daha önceki mesaj 16:43 --

birde tabandaki erkeğin kanatları sürekli titriyoo korkudan mı acaba??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:04 -->-> Daha önceki mesaj 16:48 --

ayrıca bu sarı olan dişi tellere sürekli kafasını sürtüp kafesi kemiriyoo ve kafesin boyalarını çıkarıyoo bi sorun olabilir mi iyice psikopata bağladıı

SN O YANINDAKİ ÇİFTİ AL BAŞKA BİR ODAYA GÖTÜR BNİM DURUMUMDA AYNI SENİNKİ GİBİ OLDU evde 2 çift kuşum vardı yanyana oydummu 2 çiftte kavga ediyor bu durumdan başa odalara koydum şuan 2 çiftte çok iyi anlaşıyorlar snde ayırmalısın bnce erkeğin korkudan tittrediğini sanmıyorum dişiyi arada bir odaya sal ve gaga taşı koy kafesin içine

Moderatör tarafında düzenlendi:
gaga taşı kalamar hepsi var zaten. tek çiftle yavru almak mümkün değil en az iki çift beslenmeli ve birbirlerini görerek etkilenirlerr diyorlarr ??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:33 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

başka yanıt verebilecek yokmuu??*

ilk çiftin dişisi kuluçkaya hazırlanıyor olabilir o yüzden daha tedirgin oluyorlar diğer çifti arkadaşın dediği gibi ayırıp gözlemle

tamam. peki yeni çift kuşum birbirlerine eş olur mu??

tamam dostumm sağol

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:40 -->-> Daha önceki mesaj 20:24 --

başka cevabı olan arkadaş varmı

Geri