petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişiye baktım yumurta için

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berk ŞAHİN tarafından 18 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar tavsiyeniz üzere dişiye baktım tam popo kısmında dokandınmı böyle kabarıklık geliyor elime ama okadar değil hemen 1 cm üsttede tamamen kabaran birseyvar sert ordanda nabız alıyordum normalmi acaba

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Popo kisminda sertlik var mi

3. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Tam anlıyamadım malesef elime kucuk kabarcık geldi hemen usttende nabız vardı şişti acemiyim bu yumurta işlerinde malesef :(

4. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Dışkı büyük mü veya devamlı yuvanın içinde mi kalamar kemiğini tüketiyor mu tabirici caiz ise anasını ağlatıyor mu? bunlar varsa büyük ihtimal yumurta vardır

5. Adanali

Adanali New Member

Beğenileri:
    0
    benim kuş kalamar kemigini devamlı kemiriyor daima yuvaya giriyor içindeki talaşları dısarı atıyor agzıyla ama çiftleşmeye gelince erkegi kovalıyor aşşaya atıyor sebebini ögrenemedim yardımcı olurmusunuz çok cadı bir dişim var düşman başına abooo :)

Sayfayı Paylaş