Karadeniz Pet

Dişiye Eş Aldım

• Konbuyu başlatan Furkan Sarı
  • Başlangıç tarihi
F

Furkan Sarı

Guest
Bugün 5 aylık dişi kuşa 3 aylık erkek bi eş aldım. Erkek eve daha alışamadığı için biraz ürkek ama bizim dişi kuşla anlaşması oldukça iyi. Yanlız anlamadığım dişi kuş erkeğin sırtına bacağını atıyor bide sürekli sırtına binmeye çalışıyor. Normalde erkeğin dişinin sırtına basması gerekmez miydi yav.

Erkeği küçük almışsın biraz büyük olsaydı daha iyi olurmuş erkeğin çiftleşmesi için çok var daha. Dişi kuş bacak atıyorsa çiftleşmek istediği için diyeceğim ama kuşları görmemiz gerek resim atarsan daha iyi olur.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Hocam bu erkek

xRv367.jpg

Buda dişi

e5vVo5.jpg

İkisi de erkek gibi geldi kuşların ondan atıyor bacak :)

Mavimsi cere net erkek ayak atması da ondan :) yeni gelen alışsın o da kur yapmaya başlar ortalık karışır :)

Kuşların ikiside malesef erkek.

Vışş. Bugün buna eş bulmak için 2 Pet shop gezdim, ikisi de bendeki kuşun dişi olduğunu söyledi bana.

sanırım resimde burun deliklerinin etrafında ki beyazlık pek belli olmuyor bir resim daha atayım olmazsa yorumunuza göre bidaha uğrayım şu petşop'a.

wvDpOO.png

bu petshop ların %90 ı sahtekar işlerine hangisi geliyorsa siz hangisini arıyorsanız ona göre dişi veya erkek diyorlar heleki bir bilmediğinizi anlasınlar vay halinize o zaman..

Yav hocam anlamadığım vereceği kuş dişi de olsa aynı fiyat erkekte olsa, amaç ne burda kuşu kuşa kırdıracaklar yazık günah

Bu arada istanbul kadıköy'de oturuyorum

Kuslarin ikiside erkek

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yav hocam anlamadığım vereceği kuş dişi de olsa aynı fiyat erkekte olsa, amaç ne burda kuşu kuşa kırdıracaklar yazık günah

Bu arada istanbul kadıköy'de oturuyorum
fark etmez olurmu siz örneğin dişi arıyorsunuz ama beğendiğiniz erkek o satıcı hemen o kuşu size satacak onun içinde dişi diyor..yoksa bu seferde siz vazgeçeceksiniz ...oda kuşu satamayacak..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:51 -->-> Daha önceki mesaj 03:48 --

Kuslarin ikiside erkek

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
kuşları aslında petshop lardan ve forumlarda profesyonel olanlardanda değil ,amatör olarak üretici olanlardan almak daha sağlam ve sağlıklı oluyor onun içinde bu tip forumlardayız..

ikiside erkek bunların senı kandırmıslar :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:45 -->-> Daha önceki mesaj 08:44 --

ensara katılıyorum petshoptan mal alınmaz ben ne guzel cıftler koydum satılık hepsı yumurtalı suan kalkınca tekrar koyucam satısa

kuşların ikiside erkek sarı kuş tüye girmiş

KDAmyy.jpg

eQnNVA.jpg

xJGNQq.jpg

Hocam bugünb gittim adam kabul etti, tam bakmamışım gözümden kaçmış falan bişiler dedi, dişi olarak böyle bir kuş verdi kuş dişi mi bir bakabilir misiniz

Geri