Karadeniz Pet

Dişiyi Değiştirmem Gerekiyormu ?

MERT BUTAY

Meraklı Üye
Erkek Tüyde Şuan Resimleri 1 Ay Önceki Resimler günlük Havuç Veriyorum. Erkeğin Başında boynunda tüy değiştirmeye gitti.Dişi Kızışmış Ama Öpüşme Yok 2 Ayı Doldurdu Dolduracak Herhangi Bir Çift Belirtileri yok Hep Yanyanalar Ancak Öpüşme Yem Kusma Çiftleşmek İstediği Sesi Çıkarmıyor Acaba Ne Yapmam Lazım.Dişi Tüye Girmedi Ama Hiç Bir Belirti Yok. Erkek Kur Yapmıyor.Bilmiyorum Ne Yapacağım ?

0

Son düzenleme:
Her şey güzel sağlıklı kuşlar. Kızışmışlar. Dişide yumurta var gibi ama anlayamadım. Kavga falan ediyorlar mı ? Birbirlerine kafalarını falan kaşıttırıyorlar mı ?

Her şey güzel sağlıklı kuşlar. Kızışmışlar. Dişide yumurta var gibi ama anlayamadım. Kavga falan ediyorlar mı ? Birbirlerine kafalarını falan kaşıttırıyorlar mı ?

dişi kuşun onu öptüğünü hiç görmedim. Günde 1 2 kez bakıyorum.

Öpmesi önemli değil. Çiftleştiler mi ya da yakınlık gösterdiler mi birbirlerine ?

Hiç Görmedim. aynı Kafeste 2 Yabancı Birbirlerine Vurmuyorlar.Sadece Yanyanalar Bazen Ayrı Dallarda Herhangi Bir Temas Görmedim.Fotoğrafta Nasıllarsa Öyle Hep Yakınlar Ama Okadar Sadece Daha İlerisi yok.

Son düzenleme:
Geri