Karadeniz Pet

Dişiyi verip erkek kuş almak

Uğur DOĞAN

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar 6 yıl önce aynı yerden yavru bir kuş almıştım maşallah insan gibi konuşuyor cilveleri hareketleri inanılmaz bir kuş.Yalnız bir türlü çiftleşmedi.3 tane eş dğeiştirdim.hep kızgın oluyolar yuvalık takılı oluyo ama erkekte iş yok sanırım.
Ben dişi kuşu verip şöyle ele gelen sevimli erkek alsam uygun olurmu.kavga ederlermi.

o dursun ne güzel işte konuşyor kendızıne arkadaş yapmisiniz soru sorarsınız cevaplar mesela 2 tane çift kuş alabilirsiniz yerıniz musait se ...

o dursun ne güzel işte konuşyor kendızıne arkadaş yapmisiniz soru sorarsınız cevaplar mesela 2 tane çift kuş alabilirsiniz yerıniz musait se ...

Hocam şimdiki erkek iyi hoşta ele gelmiyor.6 yıldır ele gelmedi.ele gelen kuş alsam erkek anlaşırmı kavga durumu olurmu

Hocam şimdiki erkek iyi hoşta ele gelmiyor.6 yıldır ele gelmedi.ele gelen kuş alsam erkek anlaşırmı kavga durumu olurmu

dostum konuşmasi bile yeter ele gelmesi şart degil mesela nasılsın kanka diyorsanız iyim sen diyor sa o bile yeter örnek vermek gerekirse. kuştan kuşa degişiyor benım arkadaşlar 2 erkek 1 dişi var anlaşiyorlar bu her kuşta olcak diye bişey degil.

Geri