petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dışkı da anormallik var mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Osman ÖZTÜRK tarafından 2 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    [​IMG][​IMG][​IMG]

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
  3. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    dıskıda bişey yok ama sizin kullandığınız kuşe kağıt hiç sağlıklı değil.bilindiği üzere muhabbet kuşları kemirmeyi seven hayvanlar,bu kuşe kağıtları tamamen mürekkep dolu olduğundan zararlı.mutfakta kullanılan kağıt havlulardan kullanırsan iyi olur

4. Osman ÖZTÜRK

Beğenileri:
    0
    Tamamdır kağıt havlu konusunda haklısınız

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Okan Abiye katılıyorum, ben ona hiç dikkat etmedim. Kafesin altına ızgara bulma, alma, yaptırma şansın varsa o da olur.

6. Duygu Nalbant

Bence bu temizlik ile alakalı kağıt havlu koysak bile onları kemirecek ve kağıtları gene yiyecekler . Ben günde 2 kez bile değiştiriyorum altındaki kağıtları genelde market kağıtları oluyor kafese uygun kafes gayet temiz tünekleri sürekli siliyorum bu şekilde olursa sorun olacağını sanmıyorum ama dışkı bana biraz sulu geldi normalde kuru bir şekilde olmuyor mu ?

7. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

havlu türü kağıtlar suyla temasta kolay parçalandığı için yesede çok sıkıntı vermez,ariyetten kuşe kağıtta olan kimyasal maddeler onda yoktur

8. Sinan EREN

Bendede yumurta zamanı bu tip dışkılar her zaman oldu.

Sayfayı Paylaş