Karadeniz Pet

Dışkı normal mi?

bademvefistik

Meraklı Üye
Merhaba, yavru disi kusumu alali 1,5 ay oldu. 5 ay civari. Geceleri uyurken yaptigi dışkılama bu sekilde. Sizce normal mi? Surekli kum, killi kum, kalamar kemigi ve kustat toprak yiyor. Sanirim yavruyken bakiminda cimrilik yapilmis. Haftada 1 havuclu, yumurtali, probiyotik, versele laga'nin opti-breed vitaminini iceren kondisyon mamasi veriyorum. Yerken cıldırıyor resmen. Keyfi cok yerinde. Erkekle birbirlerini yemliyorlar. Gunduz cok hareketli ancak dıskısı boyle. Sizce normal mi?

4f251cc1cc2ea1284047b176e147a999.jpg

2b230a3164507edeff32c1ff4da79d2f.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dışkısında bir sorun yok ama dışkı etrafınada olan yemler dışkı ile beraber mi geldi yoksa bir birlerine yem kusarken ağızlarından dökülenler mi? kafesiniz de yuvalık yok ise takmanızı tavsiye ederim

Sanırım zeminde yem kusmaları var. Çiftleşme isteği içersinde olabilir kuşunuz. Kaka bunun dışında gayet normal.

O yemler birbirlerini beslerken dustu. Diskilarinda yem ya da yabanci madde ile hic karsilasmadim. Cok tesekkur ederim cevabiniz icin. Yuvalik icin erken mi diye dusunuyordum, bilgisizligimden. O zaman yuvalik takayim artik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri