Karadeniz Pet

Dışkı Problemi (acil)

• Konbuyu başlatan mavisim
  • Başlangıç tarihi
M

mavisim

Guest
4 günde 1 avisol vitamin ekliyorum, suyunu hergün değiştiriyorum, mavi boncuk karışık kus yemi kullanıyorum, altını ve aksesuarlarını her gün kaynar suyla yıkıyorum, haftada 1 gün mama veriyorum ancak ishal olduğu için verdiğim haslanmıs patatesi yemiyor uzun süredir böyle :( veterinere götürsem hiç ilgilenmiyor ilaç verip yolluyor, ha bide su tüketimi çok fazla :( lütfen yardım edin.

mr9q.jpg

Sera marka ishal ilacı var. Ondan ver. Doğal bir ürünüdür. Geçmiş olsun.

Patates haşması ver inşallah geçer.geçmiş olsun

Nişastalı su ve muz yedirmeyi de deneyebilirsin. Çok geçmiş olsun. Kanarya yemi de iyi geliyor ayrıca.

suyuna Türk kahvesi katabilirsiniz.. Yada pirinç lapası.. Sevtap Hanım ın yazdıklarına ek olarak bunları uygulayabilirsiniz..

kardeş tarım ilacı satan yerden diastop adlı ilacı al onu kullan aynı gün ishali keser

ben son 1 haftadır suyuna limon damlatıyorm 3-4 damla. birazda olsa düzeldi yoksa dışkısı tüylerine yapısıp orada kalıyodu....

kafeste kanarya yemi haricinde yem bulunmasın. 1 hafta sadece kanarya yemi yedirin.

Avidiare kullanacaksınız kuşunuz öyle böyle ishal olmamış yani patates nişasta limon cıvık dışkıyı önler bağırsak parazitleri için avidiare alabilirsiniz hem ucuz hem kolay bulunur

Geri