Karadeniz Pet

dışkı rengi cok koyu yesil/siyah

Azra BARBAROS

Meraklı Üye
Arkadaslar sabah kalktigimda direk kulsarin yanina gittim mutluydum ama bunu gordukten sonra butun sevincim gitti kuzenim kusu da siyah diski yapiyordu ve 1-2 saat icinde öldü ben onun kusu icin biraz arastirma yapmıştım bunun bağırsak enfeksiyonu oldugunu ve bu yüzden diskinin kanli geldiğini duydum ama diski tam siyah değil koyu yeşil birde bunun agizdan nefes almayla ilgisi olabilir mi? Yavrularimin iki tanesi ağızdan ve hizli nefes aliyor?Kuzenimin kusu resmen yerlerde kivranmis can cekismis benim hicbir kusumda oyle bir sey yok isin kotusude 5 kusun icinde hangisi oldugunu bilmiyorum yardim edin lütfen bende bagirsak antibakteriyeli var kullanayimmi bosuna kullanirsam bir zarari olur mu

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:19 -->-> Daha önceki mesaj 09:08 --

Yardim edecek yokmuu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:28 -->-> Daha önceki mesaj 09:19 --

Bi yardim edin arkadaslar lütfen

Son düzenleme:
yediği yeme de bağlı bunlar mesela ben kuşlarım ishal birazcık ishali için aspur koydum biliyorsunuz sürekli aspur yiyen kuşların dışkısı koyu yeşil ya da siyah gibi bir renk alır ama dediğiniz gibi vücut içi kanamaya da işaret ediyor

beyaz dışkı yapmış üzmek istemem ama galiba biraz sorun var gibi

beyaz dışkı yapmış üzmek istemem ama galiba biraz sorun var gibi

Ne yapmaloyim peki nolur bir vozum onerisi soyleyin hicbir kusumu kaybetmek istemem disi kus ta yumurta var allahın izniyle yeni yumurta ve dolayisiyla yavru gelecek cok korkuyorum onlardan birini kaybetmeye hangi ilaci kullanmaliyim:confused:

Son düzenleme:
Ne yapmaloyim peki nolur bir vozum onerisi soyleyin hicbir kusumu kaybetmek istemem disi kus ta yumurta var allahın izniyle yeni yumurta ve dolayisiyla yavru gelecek cok korkuyorum onlardan birini kaybetmeye hangi ilaci kullanmaliyim:confused:

bu konuda pek fazla bilgim yok uzmanlara sormak lazım konuyu güncel tutalım

bu konuda pek fazla bilgim yok uzmanlara sormak lazım konuyu güncel tutalım

Tamam sag olun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:30 -->-> Daha önceki mesaj 10:58 --

Sizce veterinere gotureyimmi pankreas hastaligi cok ciddi bir hastalikmis