Karadeniz Pet

dışkı rengi hakkında

• Konbuyu başlatan Kasaplanca
  • Başlangıç tarihi
K

Kasaplanca

Guest
Merhaba, Yenı gelen erkek kusum çok urkek. Son bır gundur dıskısını bembeyaz yapıyor ve lapa şeklınde? sizce kusun saglık problemı ne ıle sınırlı? yanı saglık sorunu oldugu kesın ama ne konuda yardımcı olursanız sevınırım.

İlk geldiği zamanlar benim erkek de öleydi zamanla düzeliyo kardeş .Heralde korkudan . :)

çok farklı seyler okudum netten arastırdım ama gene sonuca varamadım :D kımı stresten kımı yemden kımı sudan kımı akcıgerınden kımı solunum problemınden. kımı yemedıgınden falan fılan. Tam dogru yolu bulamadım :d

çok farklı seyler okudum netten arastırdım ama gene sonuca varamadım :D kımı stresten kımı yemden kımı sudan kımı akcıgerınden kımı solunum problemınden. kımı yemedıgınden falan fılan. Tam dogru yolu bulamadım :d

Eve yeni gelen kuşta bu tarz olaylar gözlemlenir.

bana saçma gelıyor işte yenı gelıpte saglıgının bozulması.

bana saçma gelıyor işte yenı gelıpte saglıgının bozulması.

Hocam bu insanlarda bile gözlemleniliyorda muhabbet kuşlarında olması o kadar saçma olmaması gerekiyor. İnsan bir şehirden bir şehire gittiğinde hava değişikliğini fark edip hasta olabiliyor, yani muhabbet kuşunu bir odadan diğer bir odaya koy fark eder her türlü ;)

Hocam bu insanlarda bile gözlemleniliyorda muhabbet kuşlarında olması o kadar saçma olmaması gerekiyor. İnsan bir şehirden bir şehire gittiğinde hava değişikliğini fark edip hasta olabiliyor, yani muhabbet kuşunu bir odadan diğer bir odaya koy fark eder her türlü ;)

:D valla ben hava degişiminden etkılenmıyorum. Kuşuma kıyamam :D artık oldugu yerde sabıtlıycem kafesi :D

Bence en mantıklısı, bir yerde durması çok iyi olur onun için :)

ben evde kapalı çok kalıyorlar dıye dısarı balkona alıyorum. sanırım hatayı burda yapıyorum. evde de gun ıcı olmuyoruz cok kapalı havasız kalıyor ev.?