petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dışkı rengi hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kasaplanca tarafından 25 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Kasaplanca

Merhaba, Yenı gelen erkek kusum çok urkek. Son bır gundur dıskısını bembeyaz yapıyor ve lapa şeklınde? sizce kusun saglık problemı ne ıle sınırlı? yanı saglık sorunu oldugu kesın ama ne konuda yardımcı olursanız sevınırım.

2. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    İlk geldiği zamanlar benim erkek de öleydi zamanla düzeliyo kardeş .Heralde korkudan . :)

3. Kasaplanca

çok farklı seyler okudum netten arastırdım ama gene sonuca varamadım :D kımı stresten kımı yemden kımı sudan kımı akcıgerınden kımı solunum problemınden. kımı yemedıgınden falan fılan. Tam dogru yolu bulamadım :d

4. H. Mehmet YILDIZ

Eve yeni gelen kuşta bu tarz olaylar gözlemlenir.

5. Kasaplanca

bana saçma gelıyor işte yenı gelıpte saglıgının bozulması.

6. Tevfik AKTUNÇ

Hocam bu insanlarda bile gözlemleniliyorda muhabbet kuşlarında olması o kadar saçma olmaması gerekiyor. İnsan bir şehirden bir şehire gittiğinde hava değişikliğini fark edip hasta olabiliyor, yani muhabbet kuşunu bir odadan diğer bir odaya koy fark eder her türlü ;)

7. Kasaplanca

:D valla ben hava degişiminden etkılenmıyorum. Kuşuma kıyamam :D artık oldugu yerde sabıtlıycem kafesi :D

8. Tevfik AKTUNÇ

Bence en mantıklısı, bir yerde durması çok iyi olur onun için :)

9. Kasaplanca

ben evde kapalı çok kalıyorlar dıye dısarı balkona alıyorum. sanırım hatayı burda yapıyorum. evde de gun ıcı olmuyoruz cok kapalı havasız kalıyor ev.?

10. Tevfik AKTUNÇ

Anladım tekrar geçmiş olsun diyorum.

Sayfayı Paylaş