petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dışkı rengi ve hapşırma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tolga KARLI tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Tolga KARLI

Tolga KARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar benim kuşum 2 gündür çok hapşırıyor biraz öne eğik duruyor bide dışkısı normal ama yeşil olacak bölüm gri renkte ama yemesinde su içmesinde problem yok neden olur yardımcı olur musunuz ?

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

çok ceryan da kalmiş olabilir. ceryanda birakma kuşlar...

3. Tolga KARLI

Tolga KARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam ceryanda bırakmadım eminim ama üşümüş olabilir mi yerini değiştireyim en iyisi vitamin veriyorum ama ek ilaç almak gerekir mi acaba ?

4. Yunus Emre OĞUZ

hemen tedaviye başvurma kardeşim sen dışkı resimlerini at daha kesin bilgiler verilebilir ve vitamini öle cok verme kardeşim böle 15 günde 1 tane ver başka verme oda bağışıklılık için flan yoksa devamli haftada flan koyma onun yerine azar azar sebze meyve ver az elma ver az marul az armut az üzüm azar azar ver usta ama cok az ver :)

Sayfayı Paylaş