Karadeniz Pet

Dışkı rengi

• Konbuyu başlatan Sefer CANDAN
  • Başlangıç tarihi
S

Sefer CANDAN

Guest
IMAG.jpg

Arkadaşlar muhabbet kusumun dışkısı görüldüğü gibi açık yeşil. Hareketleri gayet normal sizce ne olabilir?

ben yeşilllik yedirdiğim zaman böyle dıskısı oluyo

yeşilik fazla verme dostum. ondan da olabilir... ;)

Yeşillik vermedim uzun zamandır. Tek değişiklik yemde oldu. Içinde aspir ve yulaf olan bi yemle değiştirdim. Onlardan olabileceğini düşünmüyorum ama inş geçicidir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:20 -->-> Daha önceki mesaj 16:37 --

Bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum

kuşuna birden lap diye yem değiştirmemelisin %25-%50-%75-%100 olarak kademeli kademeli değiştirmelisin ama bende yemden kaynaklandığını düşünmüyorum hatırladığıma göre acil tedavi gerektiren bir pankreas enfeksyonu ama tamamen emin değilim netten araştır veterinere götür forumdanda en kısa zamanda üstatlar cevap verecektir umarım en kıısa zamanda iyilesir

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuşuna birden lap diye yem değiştirmemelisin %25-%50-%75-%100 olarak kademeli kademeli değiştirmelisin ama bende yemden kaynaklandığını düşünmüyorum hatırladığıma göre acil tedavi gerektiren bir pankreas enfeksyonu ama tamamen emin değilim netten araştır veterinere götür forumdanda en kısa zamanda üstatlar cevap verecektir umarım en kıısa zamanda iyilesir

Teşekkürler. Tedavi hakkında bilgisi olan var mı acaba? Yarın veterinere götürücem ama hemen müdahale etmek isterim elimden bişey gelirse