petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dışkı rengi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sefer CANDAN tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Sefer CANDAN

Arkadaşlar muhabbet kusumun dışkısı görüldüğü gibi açık yeşil. Hareketleri gayet normal sizce ne olabilir?

2. Gamze USLU

ben yeşilllik yedirdiğim zaman böyle dıskısı oluyo

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yeşilik fazla verme dostum. ondan da olabilir... ;)

4. Sefer CANDAN

Yeşillik vermedim uzun zamandır. Tek değişiklik yemde oldu. Içinde aspir ve yulaf olan bi yemle değiştirdim. Onlardan olabileceğini düşünmüyorum ama inş geçicidir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:20 -->-> Daha önceki mesaj 16:37 --

Bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum

5. muratünal

kuşuna birden lap diye yem değiştirmemelisin %25-%50-%75-%100 olarak kademeli kademeli değiştirmelisin ama bende yemden kaynaklandığını düşünmüyorum hatırladığıma göre acil tedavi gerektiren bir pankreas enfeksyonu ama tamamen emin değilim netten araştır veterinere götür forumdanda en kısa zamanda üstatlar cevap verecektir [​IMG] umarım en kıısa zamanda iyilesir

#5 muratünal, 2 Mart 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Mart 2014
  6. Sefer CANDAN

Teşekkürler. Tedavi hakkında bilgisi olan var mı acaba? Yarın veterinere götürücem ama hemen müdahale etmek isterim elimden bişey gelirse

Sayfayı Paylaş