petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dışkı Rengi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rukiye Kalyoncu tarafından 24 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Rukiye Kalyoncu

Beğenileri:
    2
    Dişi kuşumun dışkısında bir değişiklik var ilk defa böyle bir şekilde görüyorum yeşil olması gereken kısmı neredeyse beyaz , bej renginde sizce neden olabilir ? Bir de dişi kuşum yumurtlama sürecinde yemeklerinden kaynaklı diye düşüneceğim ama her zaman ki yemeği değişik bir şey vermedim ama yuvalığı çok fazla kemiriyor onunla alakalı olur mu bilmiyorum :confused: Yumurta maması veriyorum yumurta mamasının içine farklı olarak üzüm çekirdeği tozu koymuştum internetten araştırdıgıma göre onun bir zararı yoktu ama neden olabilir sizce resim atıyorum :

Sayfayı Paylaş