Karadeniz Pet

dışkı sorunu acil yardım !!!!

görkem görkem

Yeni Üye
arkadaslar dişi kuşumun kıçına dışkısı yapışıyor ve kus gagasıyla alıp atıyor bu neden kaynaklaınyor ve ne yapabilirim ?????

Kuşunuzun poposunu hafifçe Islak mendil ile temizlemeniz gerekli foto paylaşırsanız forumdan yorum gelecektir.

Son düzenleme:
Bence de ishal olmuş olabilir siz fotoğraf paylaşın ayrıca kanarya yemi de verin arada

Oradaki tüyleri makasla biraz alabilirsin. Muhtemelen verdiğin mama yem vs den dolayı oluyor. İshal olduklarını düşünmüyorum

teşekkürler yavru alamak istiyorum bunlardan elime ikinci kez elime alınca iyice huylanmazlar demi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:11 -->-> Daha önceki mesaj 02:10 --

bide elimle tuyleri ceksem cokmu eziyet olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:20 -->-> Daha önceki mesaj 02:11 --

arkadaşlar cevap verecek yok mu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:31 -->-> Daha önceki mesaj 02:20 --

???????????????

Yok huylanmazlar o kadardan sıkıntı olmaz bence verdiğiniz mamadan veya başka verdiğiniz bir şeyden kaynaklanıyor . Çekerseniz acıyabilir bence makasla birazcık tırtıklayın

eyvallah hocam su koca sitede bi sen duyarlisin bide senin gib bi kac arkadas daha var hepiniz saolun

Sen sağolasın yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bize. Tekrardan kuşlarınıza maşaallah

Geri