petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dışkı Sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ercan YILMAZ tarafından 8 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Ercan YILMAZ

Arkadaşlar 2 aylık kuşum var ve dışkısında bol miktarda yediği yemlerden görüyorum. bu bir hastalık mıdır? ve nasıl düzeltebilirim

2. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Yemleri öğütemiyor olabilir, kuş kumu var mı?

3. Ercan YILMAZ

yok ama yarın ilk işim gidip almak olacak. evde bir mubiş daha var yaklaşık 4 yaşında, onunda kumu yok ama onda hiç böyle bir sorunla karşılamadım..

4. Ercan YILMAZ

Arkadaşlar kuşa kum aldım kum sürekli kafeste durursa bir sorun olmaz demi birde kumunu koyduğum 1 saat oluyor hiç kum yemedi. :confused:

5. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Yeme karıştırırsanız genelde kum aşağıda kalır kuşlar ulaşamaz. Ayrı bir kaba koyabilirsiniz.. Zamanla tüketecektir.

6. Lütfi ÖZER

zaten kumu yem gibi yemesini beklemeyin 3 4 kez alırlar arada bir ve kuş kumunu mümkünse hayvanların görebileceği bi yere yani demek istediğim bu kafeslerin dışına doğru olan yemliklere takmayınız

7. Ercan YILMAZ

bugün bayabi kum yedi:) saolun arkadaşlar..

8. Cihat Türkmen

Beğenileri:
    12
    Görevimiz :)

Sayfayı Paylaş