Karadeniz Pet

Dışkı sorunu..

• Konbuyu başlatan Emre ACAR
  • Başlangıç tarihi
E

Emre ACAR

Guest
Merhaba arkadaşlar..
muhabbet kuşumu 4 gün önce aldım çok hareketli değil ama uyku halide yok.. sizlerinde tecrübesiyle cinsiyetini kaç aylık olabileceğini öğrenmek istiyorum asıl sorum ise dışkısını yaparken uzun süre poposunda kalıyor ve hareket ettiğinde düşüyor poposuna yapışanlar oluyor temizlekende üzerine bulaştırabiliyor dışkısı sıvı deil normal gözüküyor bu konu çok açılmış ama içim rahat değil bi kaç resim paylaşıyorum yorumlarınız benim için çok değerli ilginizi bekliyorum arkadaşlar.
wjGBme.jpg

xE4Rze.jpg

xAdkve.jpg

xV13ve.jpg

KgJ90x.jpg

K6LJle.jpg

Kuş belli ki sindirim problemi yaşıyor. Yemi değiştirip vitamin takviyesi, kuş kumu takviyesi yaparsanız 3-4 güne düzelecektir. Çok geçmiş olsun, Maşallah bu arada çok ama çok güzel bir kuş.

Nerden aldın bunu ya :D aynı benim eski kuşa benziyor desenleri falan. Bak şimdi içim cız etti pethop'a verdim diye :|

Tavsiye edeceğiniz vitamin ve yem markası söylermisiniz.Birde erkek ve 1-2 aylık olduğu söylendi sizcede öylemi ,buarada yardım ve övgünüz için sağolun bu rengi bi hayli aradım

Yaş 45-50 günlük. Cinsiyeti için de önden (net, flaşsız) bir fotoğraf çekip koyarsanız net bir şey söyleyebilirim.

cinsiyetini söylermisiniz arkadaşlar...
xY0pEe.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:46 -->-> Daha önceki mesaj 11:43 --

Arkadaşlar erkekmi bu maviş..

Geri