petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dışkı sorunu..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Emre ACAR tarafından 2 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Emre ACAR

Emre ACAR Guest

Merhaba arkadaşlar..
    muhabbet kuşumu 4 gün önce aldım çok hareketli değil ama uyku halide yok.. sizlerinde tecrübesiyle cinsiyetini kaç aylık olabileceğini öğrenmek istiyorum asıl sorum ise dışkısını yaparken uzun süre poposunda kalıyor ve hareket ettiğinde düşüyor poposuna yapışanlar oluyor temizlekende üzerine bulaştırabiliyor dışkısı sıvı deil normal gözüküyor bu konu çok açılmış ama içim rahat değil bi kaç resim paylaşıyorum yorumlarınız benim için çok değerli ilginizi bekliyorum arkadaşlar.[​IMG]

2. Emre TURAN

Yem olarak ne kullanıyorsunuz?

3. Emre ACAR

Emre ACAR Guest

Quik gurme

4. Emre TURAN

Kuş belli ki sindirim problemi yaşıyor. Yemi değiştirip vitamin takviyesi, kuş kumu takviyesi yaparsanız 3-4 güne düzelecektir. Çok geçmiş olsun, Maşallah bu arada çok ama çok güzel bir kuş.

5. Crowlie

Crowlie Guest

Nerden aldın bunu ya :D aynı benim eski kuşa benziyor desenleri falan. Bak şimdi içim cız etti pethop'a verdim diye :|

6. Emre ACAR

Emre ACAR Guest

Tavsiye edeceğiniz vitamin ve yem markası söylermisiniz.Birde erkek ve 1-2 aylık olduğu söylendi sizcede öylemi ,buarada yardım ve övgünüz için sağolun bu rengi bi hayli aradım

7. Crowlie

Crowlie Guest

avisol marka vitamin ve vitakraft marka yem olabilir.

8. Emre ACAR

Emre ACAR Guest

Cinsiyeti ve yaş tahmini?

9. Emre TURAN

Yaş 45-50 günlük. Cinsiyeti için de önden (net, flaşsız) bir fotoğraf çekip koyarsanız net bir şey söyleyebilirim.

10. Emre ACAR

Emre ACAR Guest

cinsiyetini söylermisiniz arkadaşlar...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:46 -->-> Daha önceki mesaj 11:43 --

Arkadaşlar erkekmi bu maviş..

11. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Emre bey mavişiniz erkek.

12. Emre ACAR

Emre ACAR Guest

çok teşekkürler Volkan Bey..

Sayfayı Paylaş