petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dışkı sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve taylor11 tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. taylor11

taylor11 Guest

Kuşum dıkısını yapamıyor ıkınıyor ses cıkartıyo bende aldım ıslak pamukla temizlemeye çalıştım nekadar başarılı oldum bilmiyorum birde dışkı yaptıği yerdeki tüyleri yeşil olmuş sanırsam dıskısıda sıvı yeşil ne yapmaliyım

2. Levent Sayar

Dostum sanırım ishal olmus aspur vermelisin acilen ve vitamin tedavisine başlaman gerek sanırım marul yada herangi bir sebzeyi cok yedirmiş olabilirsin.

**Aspur kanarya yemidir.

3. taylor11

taylor11 Guest

Evde kanarya yemi var versem sorun olurmu muhabbet kuşuna Teşekkürler cevap icin

#3 taylor11, 3 Mayıs 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 3 Mayıs 2014
  4. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    yanlış anladınız sanırım. kuş aspurdan ishal olmaz marulu felan çok yedirdiyseniz ondan olmuştur.
    kuşa aspur verirseniz geçecektir. veya haşlanmış patates yedirmelisniz.

5. Levent Sayar

Hiç bir sorun olmaz.once aspuru deneyin eger kesilmesse vitamin tedavisine başlayın.Aspur kanarya yemidir verebilirsin.

6. mubisler11

Tamam teşekkürler

Sayfayı Paylaş