Karadeniz Pet

dışkı sorunu

olcay

Meraklı Üye
iyi geceler herkese arkadaşlar benim 4.5 aylık mubişim var bazen buradan paylşımlarda da bulunuyorum sorunum şaşkın ın dışkısını yemesi kafesteyken kafesin ızgarasının altına girip dışkısını yiyor bende buyüzden kefesin ızgarasının altına dal parçası koydum biraz ızgarayı yukarı kaldırdım sonra ağırlık olsun diye yanlarına ufak taş koydum şuan giremiyor haliyle kafesteyken yiyemiyor ama gün içeriisnde genelde dışarda nekadar takip etsemde biyerde kaçırıyorum dışkısnı yapıp yiyor elimden geldiğince takip edip hemen alıyorum ama bazen kaçırıdğım oluyor neden dışkısını yer anlamdım bana çok alışkın aramız çok iyi 15 eyakın kelime öğrettim 1 aylıkken aldım hasta olucak birgün korkuyorum ne yapabilirim yememesi için yemini eksik etmiyorum kafesini herhafta sabunlu suyla yıkıyorum vitamnini veriyorum ne yapabilirm yememesi için uzun oldu kusura bakmayın

sebze ve meyve ver,kafeste gaga taşı ve kalamar kemiği varmı

sebze ve meyve ver,kafeste gaga taşı ve kalamar kemiği varmı

Elma marul veriyorum vitamin de duzenli olarak kullaniyorum gaga tasi var kemiriyor ama kalamar kemigi yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:05 -->-> Daha önceki mesaj 01:04 --

Mama yapiyorum biturlu yediremedim nedense yemiyor

Marul veriyorum elmaya bayiliyor zaten yemekleede filan hep masada oynuuor ekmek meyve salata gagaliyor bazen cilek veriyorum cok seviyor hem cilegi hem sapini yapragini yiyor bunlaryeterli degilmiki daha farkli neolabilir buara tuy dokumunde tuy dokumu icin vitaminde aldim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:16 -->-> Daha önceki mesaj 01:12 --

Neyapabilirim baskka fikri olan varmi

kuş kumu deneyin bnce birde. mürekkep balığı kemiği de etkili olabilir bu soruna

Geri