petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dışkı sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve olcay tarafından 13 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    iyi geceler herkese arkadaşlar benim 4.5 aylık mubişim var bazen buradan paylşımlarda da bulunuyorum sorunum şaşkın ın dışkısını yemesi kafesteyken kafesin ızgarasının altına girip dışkısını yiyor bende buyüzden kefesin ızgarasının altına dal parçası koydum biraz ızgarayı yukarı kaldırdım sonra ağırlık olsun diye yanlarına ufak taş koydum şuan giremiyor haliyle kafesteyken yiyemiyor ama gün içeriisnde genelde dışarda nekadar takip etsemde biyerde kaçırıyorum dışkısnı yapıp yiyor elimden geldiğince takip edip hemen alıyorum ama bazen kaçırıdğım oluyor neden dışkısını yer anlamdım bana çok alışkın aramız çok iyi 15 eyakın kelime öğrettim 1 aylıkken aldım hasta olucak birgün korkuyorum ne yapabilirim yememesi için yemini eksik etmiyorum kafesini herhafta sabunlu suyla yıkıyorum vitamnini veriyorum ne yapabilirm yememesi için uzun oldu kusura bakmayın

2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    İlk defa duydum, umarım bir çözümünü bilen vardır.

3. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    sebze ve meyve ver,kafeste gaga taşı ve kalamar kemiği varmı

4. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    Elma marul veriyorum vitamin de duzenli olarak kullaniyorum gaga tasi var kemiriyor ama kalamar kemigi yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:05 -->-> Daha önceki mesaj 01:04 --

Mama yapiyorum biturlu yediremedim nedense yemiyor

5. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    yani ilgisini çekecek bişeyler vermek gerekiyor

6. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    Marul veriyorum elmaya bayiliyor zaten yemekleede filan hep masada oynuuor ekmek meyve salata gagaliyor bazen cilek veriyorum cok seviyor hem cilegi hem sapini yapragini yiyor bunlaryeterli degilmiki daha farkli neolabilir buara tuy dokumunde tuy dokumu icin vitaminde aldim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:16 -->-> Daha önceki mesaj 01:12 --

Neyapabilirim baskka fikri olan varmi

7. emrecelik3673

kuş kumu deneyin bnce birde. mürekkep balığı kemiği de etkili olabilir bu soruna

8. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    yemliğinin birinde kuş kumu var zaten onu bazen yiyor mürekkep balığı kemiğinide alayım ozaman umarım huyundan vazgeçer yoksa hasta olucak

Sayfayı Paylaş