petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dışkı Sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Eren ERDEM tarafından 23 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Eren ERDEM

Yeniden merhaba arkadaşlar. Çift kuşumun bir sorunuyla daha karşınızdayım :(

Muhabbet çiftim ishal gibi. Ama tam ishal de değil gibi. Bu deli ne diyor diyeceksiniz ama ilk defa karşılaştım bu durumla. Dışkının etrafı bildiğimiz sırılsıklam. Dışkının 3 parmak kadar çevresinde ıslaklık var. Su dökülmüştür idyebilirsiniz ancak suluk o kısımda değil.

Bu ishalin ileri safhası mı?
    Avidiare ile mi müdahalede bulunayım yoksa başka bir şey mi kullanayım?

2. Yılmaz Ç.

Kanarya yemi hocam. Hem emin değilsen boşu boşuna telef olur kuş. Kanarya yemi geçiriyor diye duymuştum. Onu bi dene istersen.

3. Eren ERDEM

teşekkürler hocam tavsiyen için. Kanarya yemini ben de çok duydum ama hiç denemeidm. Bu ilk olacak. umarım işe yarar

4. Yılmaz Ç.

Bi deneyin sonuçları yazarsınız. Çünkü sağlıklı kuşa ishal ilacı verirseniz birtakım problemler yaratabilir. Çünkü bende yapmıştım ishal sanıp ilaç vermiştim ertesi gün öldü.

5. Eren ERDEM

Bir iki saate alıp vereyim kanarya yemini. Peki diğer yemleri kafesten çıkarayım mı? Yoksa kanarya yemini ek bir yemlikte mi vereyim?

6. Yılmaz Ç.

İsterseniz çıkartın. Biraz kanarya yeminden yesin yine takarsınız.

7. H. Mehmet YILDIZ

İshal için kanarya yemi kullan..

8. Eren ERDEM

Yorum yazan herkes kanarya yeminde hem fikir anlaşılan. Sağolun arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş