petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dışkı Yapışma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onur OKTAY tarafından 27 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Onur OKTAY

Onur OKTAY Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar eş kuşlarımın dişisinde dışkı popoya yapışıyor. Dün silip, zeytinyağı sürmüştük, bugün tekrar olmuş. Resim çektim halkanın içindeki şekilde birikiyor. Yem yemesinde sorun yok sadece biraz halsiz duruyor kuş. Popo kısmındaki tüylerdede biraz azalma olmuş. Resim ekliyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:39 -->-> Daha önceki mesaj 16:05 --

Tabana indi sessizce öyle duruyor, arada yem yiyor.

#1 Onur OKTAY, 27 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 27 Ağustos 2015
  2. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    bu sana verdiğim dişi değilmi ? dışkısı nasıl sulumu ? yem yemesi su içmesinde herhangi bir skıntı varmı ? ilk günlerde stres yem değişikliği bu gibi sorunlar olur anlam vermedim simdi !

#2 Ercan Uçar, 27 Ağustos 2015
  3. Onur OKTAY

Onur OKTAY Member

Beğenileri:
    0
    Evet hocam senden aldigim disi. Yem yerken gordum su icerkende gordum sulugun oralarda bisey yapiyodu. Ama keyfi pek yok kafes tabanina iniyor devamli.

4. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    şimdi ihsal olsa dışkı şu şekilde olur ;

dışkı sulu değilse kuş stresden veya yem değişikliğinden popoda dışkı kalması normal bir durum . oda birkaç güne geçerdi . popodaki tüylerin eksikliği kuluçka geçirmiş bir dişi olmasından kaynaklı bir durum sana da demiştim belkide kuş tekrar yumurtlucak yumurta sıkışması olmuş olabilirmi kuşta ?

#4 Ercan Uçar, 27 Ağustos 2015
  5. Onur OKTAY

Onur OKTAY Member

Beğenileri:
    0
    Resimdeki ile alakası yok hocam dışkının hafif koyu renkli ve katı. Aşağı doğru birşey sarkıyor siyah, yumurta sıkışması olabilir mi bende bilmiyorum geldikten sonra 1 2 defa girdi yuvalığa ama. Elime alıp bakayım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:55 -->-> Daha önceki mesaj 17:42 --

Sayfayı Paylaş