Karadeniz Pet

Diski Yapismasi

Mustafa Yildiz

Meraklı Üye
Ya arkadaslar dun aldigim kuslarin poposunda birsey yoktu ama sabah kalktigimda popolarinda hep diskilar bulasmis
09f95d035a3efaf8fe4ea815c59f1eae.jpg

Dışkı bulaşması ya popo tüyleri uzadığından ya da kuşunuz ishal oldugundan dolayı olabilir.Kuşun dışkısını inceleyin.Eğer ishalse pirinci haslayıp suluguna koyun,patates haslayıp rendeleyebilirsiniz.Muz verebilirsiniz.Ayrıca aspur ile beslersiniz.Tum bu dogal onlemler ıyı gelmezse tekrar yazarsınız,ılac tavsıyesınde bulunuruz.

mesajınızı eksik okumuşum pardon.. Kuşu yeni almışsınız.. Yeni gelen kuşlar ishal gibi olabilir,yani dışkısı poposuna yapışabilir.Bu normaldir. Değişen ortamına,yemine alışınca kendiliğinden geçer,bi önleme gerek yok.

Peki ne kadar surer gecmesi uzun olurmu Erkek kus hareketlendi biraz ama yem yediklerini gormedim dunden beri ama erkek gene otuyor disiyi opmeye calisiyor ama disi tepki vermiyor ne kadar surer

Son düzenleme:
Peki ne kadar surer gecmesi uzun olurmu Erkek kus hareketlendi biraz ama yem yediklerini gormedim dunden beri ama erkek gene otuyor disiyi opmeye calisiyor ama disi tepki vermiyor ne kadar surer
Anladigim kadariyla yanyana koymussun kuslari daha sağlıklı iliski icin 1 hafta kadar disiyi ayri kafese ama birbirini gorecek sekilde koy sonra disiyi erkegin yanina at

Ama zaten kuslari es olarak aldim eslerdi orada opusuyorlardi kasiniyorlardi

Geri