petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dışkı yapışması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rossi tarafından 11 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Rossi

Rossi Guest

Arkadaşlar yeni dişi kuş aldım yetişkin eş olarak kuş dışkısını yapıyor dışkı poposuna yapışıyor dışkısı kendi elimle alıyorum dışkıyı acaba düzelirmi Dışkı çok ishal deil :confused::confused:

2. Sevtap DERİN

Belli ki ishal olduğu için böyle. Biliyorsun ki ishal ölümcül olabilmekte. Bu yüzden tedbiri elden bırakma. İyileşene kadar poposundaki kakayı mutlaka nemli bir pamuk yardımıyla temizle. Yoksa iyice mikrobiyel olaylarla karşılaşabilirsin. Kafesinde mutlaka haşlanmış patates bulundur. İnce yem ve yulaf verebilirsin. Çok az marul ya da ıspanak verebilirsin. Kuru bir şekilde. Olmadı koksidin adlı ilacı öneririm. İshali geçince bu durumda ortadan kalkacaktır.

3. Mehmet Gündoğdu

Yeni aldığımda eve getirdim baktım benimkide öyleydi stresten oluyor bence geçiyor stresi geçince sıkıntı yapma..

4. ArTemiS

ArTemiS Guest

Sadece yemle besleyin. Sebze veya meyve ishali artırabilir..

Sayfayı Paylaş