Karadeniz Pet

Dıskı

Bulent karaata

Yeni Üye
Arkadaslar kusuma vıtamın verdıgım zamanlat dıskısı acık yesıl oluyor beyaz ve acık yesıl normalmı vıtamınmı bozuk

4 5 Damla Öneriyorlar Ama Arkadaşin Dediği Gibi Gün Işığındamı Kaldı Noldu SKTsimi Geçti Dikkat Et Onlara Bende Veriyorum Ama Normal Gibi

Kesımmı vıtamını usta ıhtıyacı oldugunu nasıl anlarım tuye gırmıs sanırım cere ustu tuylerının altı sıyah 1 aydır dokulcek gıbı

İnsan Vucududa Öyledir Fazla Protein Oldumu Dişariya Atar Fazlasıda Vucuda Zararlı Şimdi Kesin Bişeyde Söyleyemeyeceğim Fakat Eğer Vitamin Fazla Geliyorsa Hayvana Belki Dişariya Atıyordur Oda Ballı Kraker Yapıp Versene Belki Keser O Zaman Tüy Dökmeyi Benim 2 Kuşumdada İşe Yarıyor

Merhaba.Vitamini nasıl veriyorsun.Vitaminden olduğuna emin misin?

İnsan Vucududa Öyledir Fazla Protein Oldumu Dişariya Atar Fazlasıda Vucuda Zararlı Şimdi Kesin Bişeyde Söyleyemeyeceğim Fakat Eğer Vitamin Fazla Geliyorsa Hayvana Belki Dişariya Atıyordur Oda Ballı Kraker Yapıp Versene Belki Keser O Zaman Tüy Dökmeyi Benim 2 Kuşumdada İşe Yarıyor

Yaptım verıyorum bıde bıra fazla yaptım dondurucuda tutuyorum yumurta var ıcınde nezaman bozulur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:15 -->-> Daha önceki mesaj 21:13 --

Merhaba.Vitamini nasıl veriyorsun.Vitaminden olduğuna emin misin?

4 5 damla verıyorum vıtamın verınce oluyo

Ben vitamin kaynaklı olduğunu düşünmüyorum.

Vitamini önünde çok tutmamanızı öneririm.
Sabah koyup akşam alın.Haftada 1 yada 2 gün yeterli olacaktır.
Elma sirkesi ve limon suyu haftada 1 gün verebilirsiniz.
1 hafta elma sirkesi 1 hafta limon suyu şeklinde.

Geri