petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dışkıda öğütülmemiş yem sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve ufuklarotesi tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. ufuklarotesi

ufuklarotesi New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar merhaba, 6 aylık dişi muhabbet kuşumun dışkısında öğütülmemiş yemler var. kafesinde kumu var ve yediğini görüyorum. gaga taşı ve mürekkep balığı kemiği de mevcut ve onları da tüketiyor. suyuna 2-3 damla elma sirkesi koydum. bunun haricinde ne yapabilirim ve sorun ne olabilir. bonnie marka yemleri vardı. versele laga yem ile değiştirdim. belki yemden kaynaklıdır diye ama o yemi tüketince de aynı sorunu gördüm. ne gibi bir tedavi uygulayabilirim.
    tedavi ve konu hakkında kesin bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş