petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dışkıda su hk.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Yusuf Kenan Ergün tarafından 24 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Yusuf Kenan Ergün

Beğenileri:
    1
    Selamlar arkadaşlar, yaklaşık bir haftadır kuşumun dışkısındaki beyaz olması gereken idrar kısmı direkt olarak su gibi, kakası normal çıkıyor.

Halinde hareketlerinde hiçbir sorun yok, dışkısı poposuna da bulaşmıyor. Suyunu yemini kafesini her gün temizliyorum. Hasta olmadan önce de hiçbir şekilde cereyanda da kalmadı.

Sizlere sorum, bu idrar sorunu neden kaynaklanır? Kakasında renk değişimi olmamasına rağmen ishal midir?

Sorunu nasıl giderebiliriz? :(

2. Ersin Bayyer

aynı sorun benim kuşumda da var. kuş gayet hareketli, neşeli ama dışkısı beni korkutuyor açıkçası.

bir de kabloları kemirmeye başladı son zamanlarda. kablolu mouse'umu kemire kemire kablosunu kopardı sağolsun :) artık kablosuza geçiş yapıcaz mecburen :) bununla bir ilgisi olabilir mi acaba?

3. Yusuf Kenan Ergün

Beğenileri:
    1
    İyileşmeye de başlamıştı yavrum ama sizlere ömür :'(

4. Bengiözcan

Üzüldüm :( Benim kuşlarımda da var aynı sorun korktum açıkçası :( ilaç kullanmama aspur vermeme rağmen bi katı bi su yapıyor. Gayette neşeliler :(

Sayfayı Paylaş