Karadeniz Pet

Dışkıda Yem..

Mehmet Öztürk

Yeni Üye
Arkadaşlar Boncuk şuanda tüyde. Dün akşam annemlere giderken onu da yanımda götürdüm ve annemde uçtu neşeliydi dışkısında da problem yoktu. Eve geldiğimizde de dışksı normaldi elimden dal darı yedi güzel güzel öttü .Her sabah dışkısını kontrol ederim ne var ne yok diye kafes temizliğini her gün yaparım. Bu sabah dışkısına baktım tekrar dışkının kıvamı normal hiç bir problem yok ama hepsinde 1 tane sindirilmemiş yem tanesi var. Hareketlerinde de bir problem yok. Sabaha kadar yaptığı dışkışarın kıvamı da normal ama hepsinde 1 tane sindirilmemiş yem tanesi var. Kafes tam takım yok yok sıkıntı ne olabilir?? Tüy dönemine bağlı bir problem mi dir? Yoksa başka birşey olabilirmi?

Bence bir sıkıntı yok eğer kalamar kemiği kum ve mineralli blok ta var ise sorun yok demektir maşaallah kuşunuza

Hepsi var usta. Aklıma takılmıştı yorumunuz için teşekkürler. Rahatladım bira daha.

Sindirim problemi çekiyorsa suyuna limon damlatabilirsin.

Sindirim yollarında problem görünüyor.Tabiki dışkısında yem olmayıp üzerine de yem gelmiş olabilir.İyice gözlemledikten sonra tedavi uygulayabilirsiniz.

Geri