petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dışkıda Yem..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Mehmet Öztürk tarafından 17 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Mehmet Öztürk

Mehmet Öztürk New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar Boncuk şuanda tüyde. Dün akşam annemlere giderken onu da yanımda götürdüm ve annemde uçtu neşeliydi dışkısında da problem yoktu. Eve geldiğimizde de dışksı normaldi elimden dal darı yedi güzel güzel öttü .Her sabah dışkısını kontrol ederim ne var ne yok diye kafes temizliğini her gün yaparım. Bu sabah dışkısına baktım tekrar dışkının kıvamı normal hiç bir problem yok ama hepsinde 1 tane sindirilmemiş yem tanesi var. Hareketlerinde de bir problem yok. Sabaha kadar yaptığı dışkışarın kıvamı da normal ama hepsinde 1 tane sindirilmemiş yem tanesi var. Kafes tam takım yok yok sıkıntı ne olabilir?? Tüy dönemine bağlı bir problem mi dir? Yoksa başka birşey olabilirmi?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bence bir sıkıntı yok eğer kalamar kemiği kum ve mineralli blok ta var ise sorun yok demektir maşaallah kuşunuza

3. Mehmet Öztürk

Mehmet Öztürk New Member

Beğenileri:
    0
    Hepsi var usta. Aklıma takılmıştı yorumunuz için teşekkürler. Rahatladım bira daha.

4. Oktay BOZACI

Beğenileri:
    0
    Sindirim problemi çekiyorsa suyuna limon damlatabilirsin.

5. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Sindirim yollarında problem görünüyor.Tabiki dışkısında yem olmayıp üzerine de yem gelmiş olabilir.İyice gözlemledikten sonra tedavi uygulayabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş