petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dışkıdaki öğütülmemiş yemler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre DENİZ tarafından 31 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Emre DENİZ
    Gizli

Arkadaşlar öncelikle yeni yılınızın gönlünüzce geçmesini dilerim. Sorunum çift kuşlarımda dün akşam farkettim ki kafes tabanındaki dışkı içinde öğütülmemiş yem taneleri. Bunu görünce kuşları hemen ayırdım ve sularına 3 er damla elma sirkesi damlattım. Kuşları kontrol ettim ve dişinin göğüs kemiği belirgindi kuruluk aklıma geldi. Fakat bu akşam gelip kontrol ettiğimde her iki kafes tabanındaki dışkılar gayet normal. Bunun başka bir nedeni olabilirmi?

2. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Yemlikden dökülen yemlerin dışkıya karışmış olabilir ama yinede her ihtimale karşı kuş kumu koymanızı öneririm

3. Emre DENİZ
    Gizli

Kum ve kalamar kemiği var.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:51 -->-> Daha önceki mesaj 19:11 --

Ustalardan yardım lütfen.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:28 -->-> Daha önceki mesaj 19:51 --

Bu durumda çifti ayırmak doğrumu??

Sayfayı Paylaş