petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dışkıdaki sindirilmemiş yem

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve drove tarafından 23 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. drove

drove New Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar merhaba.Kuşumun keyfi gayet yerinde.Hareketli bir kuş hala.Az önce dışkısı sümüksü bir şekilde poposuna yapışmış ve içinde sindirilmemiş bir yem parçası vardı.Elime aldım tekrar dışkıladı fakat o dışkısı gayet normaldi.Bu olağan dışı bir durum mudur yoksa arada bir olması sorun teşkil etmez mi?Bilgisi olan arkadaşlarımın yardımını rica ediyorum.

2. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    Merhaba öncelikle yanında bir eş varsa ayırın ve diskiyi kontrol edin 2 gün . Ayrıca kuşun fotosunu atar misiniz

3. drove

drove New Member

Beğenileri:
    1
    Yanında eş yok henüz.

Ekli Dosyalar:

4. drove

drove New Member

Beğenileri:
    1
    Bir de kum aldım fakat nasıl kullanacağımı bilmiyorum öylece duruyor paketinde.O konuda da yardımcı olabilir misiniz?

5. Koray DANIŞMAZ

Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    Maşallah sağlıklı duruyor siz diskiyi yinede takip edin kumu yemlikte ayrı olarak verebilirsiniz

6. drove

drove New Member

Beğenileri:
    1
    Takip ediyorum o olaydan sonra görebildiğim tam 5 defa dışkıladı hepsi normal çok şükür.Bu kum her zaman dursun mu yemlikte bir zararı olmaz mı çok yerse?

Koray DANIŞMAZ bunu beğendi.
  7. Koray DANIŞMAZ

Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    Herhangi bir zararı olmaz

8. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    sindirime yardımcı olan takviyeler kullanın kuş kumu doğru seçim normal yemliğine boşaltıcaksınız o kendisi ihtiyaç duyduğu kadar yer suyunada vitamin takviyesi yaparsanız daha iyi olur

Sayfayı Paylaş