petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dışkınin yeşile dönmesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Rorschach159 tarafından 30 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. Rorschach159

Beğenileri:
    16
    Dişi kuşumun dışkısı yeşil renge dönmüş bu hafta verdiklerim çok az havuç yedi yaprağın köşesinden az bişey maydanoz kemirdi dilim elmanın yarısını yedi. 1 yaşında bu dişi kuşumu petshopda takas etmeyi düşünüyorum bi erkek yavru alacağım karşılığında önerir misiniz

Ekli Dosyalar:

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    725
    dışkıda bir sorun. değişim konusunda karar sizin tercihiniz birşey diyemem

3. Rorschach159

Beğenileri:
    16
    Sorun yok diyecektiniz sanırım :D Ya aslında bi abimiz bakamıyorum diye vermişti bana şimdi alalı 1 ay oldu hemen takas etmek ona ayıp olur diye düşünüyorum. Petshopada pek güvenemedim gerçi kendisi üretici

4. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    205
    Insana aliskinmi ve diskisi yediklerine gore sekillenir cok fazla yesillik vermeyin

5. Rorschach159

Beğenileri:
    16
    Pek değil çocuklar çok ürkütmus kafese el uzaninca korkuyor

Sayfayı Paylaş