Karadeniz Pet

Dıskısı jahverengi ve sulu

Berşan KENAR

Paylaşımcı Üye
Selamin Aleyküm günaydınlar olsun . Benim mubişimin diskisi kahverengi ve sulumsu bisi

Berşan günaydın. Resim? :)
8b4d0223501cc42b2f55ddaf62455557.jpg
unuttum abim. Abim bu disi yemlige kafa atuyo ya :D:D

[MENTION=17418]BersanKNR[/MENTION] Acaba kendisini boğa mı zannediyor :) Pek hayırlı değil böyle bir renk olması. Havuç falan çok veriyor musun Berşan?

Yok abim yemiyor zaten acaba neden oldu sıhhati yerinde gene yaramazda inş bisi olma dimi abim. Abi bu dişi yi saldim ilk defa çok yükseliyo uçarken çarpa çarpa duruyo aldigim petshop hiç uçurmadi galiba ondanmi?

Evet kardeşim. Alışmaya çalışıyordur. İnşallah bir şey olmaz.

Evet kardeşim. Alışmaya çalışıyordur. İnşallah bir şey olmaz.
İnşallah abim şuan ikiside salık duruyolar yan yana bıdık yavru felan ama işi biliyo kaşımaya başladı acaba aynı kafese koysan daha sonra kavga ederlermi ?

İnşallah abim şuan ikiside salık duruyolar yan yana bıdık yavru felan ama işi biliyo kaşımaya başladı acaba aynı kafese koysan daha sonra kavga ederlermi ?

Dene istersen kardeşim. Ama iyi gözlemle. Zarar vermesin sonra ufaklığa.

Berşan seninde kuşlarının başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi :D Demeden duramicam =)

Sevgini ver ozaman ona konuş ilgi göster, kuşlar mutsuz ve hasta olunca ötmüyor maalesef..:(
Hastada değil ki 5-6 dakkadir yem yiyo patlicak :) ötmüyo hep duruyo meraksızın teki ;) parmagimda duruyor konuşmaya başlayınca kaçıyor :D

Geri