Karadeniz Pet

Dışkısı Poposunda Kalıyor

• Konbuyu başlatan Berkcan TÜR
  • Başlangıç tarihi
Benim kusuma da oluyor aynisi . Bide bazi insanlarin tiki olur ya bizimki de Tikli gibi sürekli kuyruunu titretiyo.... Sorunu yok gibi duruyo ama ben takiyorum. Su patates yontemini deniycem....

Son düzenleme:
Benim kusuma da oluyor aynisi .Bide bazi insanlarin tiki olur ya bizimki de
Tikli gibi sürekli kuyruunu titretiyo.... Soru nu yok gibi duruyo ama ben takiyorum. Su patates yontemini deniycem....
Yeni konu açıp kuşun ve dışkısınım fotoğrafını paylaşır mısınız? O tik değldir solunum probleminin olduğuna işarettir.

Benim kusuma da oluyor aynisi .Bide bazi insanlarin tiki olur ya bizimki de
Tikli gibi sürekli kuyruunu titretiyo.... Soru nu yok gibi duruyo ama ben takiyorum. Su patates yontemini deniycem....

Biraz pirinç haşla fakat suda bekletmeden direk haşla. Pirincin beyaz suyunu temiz suya 5-6 damla damlat ve kafese koy 1 haftaya toparlayacaktır hergün tazele. Geçmediği takdirde Avi-diar adında bir vitamin var onu temin et ve 2 günde bir suyu değiştirmek şartı ile 7 damla suluğuna damlatarak kafese tak. Ama pirinç işe yarayacaktır.

aynı sorun buzun süredir benim kuşumda da var. popo bölgesindeki tüyler bana diğer bölgelerinden fazla gibi geliyor. tahminim ondan yapışıyor.

avi-diar diye birşey verdim düzeldi benimki yeni aldığım kuşta aynı sorun vardı.avi-diar,aspur,daldarı verdim.

Geri