petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dışkısı yiyor yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve aybars ekin tarafından 16 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. aybars ekin

bize yeni bir muhabbet kuşu geldi hemen bize alıştı aşırı oyuncu cidden şimdiden aşırı bağlandım ama dişkısını yediniği fark ettim kafeste bu olay oluyomu bilmiyorum ama (izgara var kafeste) dışarda dışksını yapıyo gördüğüm zaman peteyle alıp atıyorum ama bazen yetişemiyorum hemen yiyor bunun ne gibi zararları olu ve nasıl önlerim şimdiden teşekkürler
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    buda resimleri =)

#1 aybars ekin, 16 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Aralık 2014
  2. acipulbiber

çok tatlı maşallah bi ara benim kide yiyordur . En sonunda yem kabına kum koydum yemeği bıraktı .
    tavsiyem kafese ayrı bir yem kabına kum koy ve ona göster belki etkili olur.

3. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kumun yanısıra bir de mürekkep balıgı kemigi olmalı kafeste
    Kalsiyum eksikliğinde de dışkı yiyebiliyorlar,,
    Bazen sırf gevelemek için yedikleri de oluyor benimkilerin
    Ama balık kemiği muhakkak olsun

4. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    kuşun kalsiyuma ihtiyacı var yanı vitamin ve kalamar kemiği alın kuş kalamar yedikçe dışkısını yemeyi bırakacaktır birde dışkısını aşırı yerse zehirlenme riski var.

5. aybars ekin

tamam teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş