petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Diskisina bakabilirmisiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yuksel FIRAT tarafından 16 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Yuksel FIRAT

Yuksel FIRAT New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar kusum bu aralar tüylerini kasidiktan yada yem yerken ara ara hapsiriyor
    bunun haricinde birde yem dagitma sorunu var yemlikteki yemi kafasi ve ayaklari ile eseleyerek kafes icine dokuyor
    soguk alginligi yada ishal suphesi olabilirmi diye siz dostlarla diski fotograflarini paylasmak istoyorum yorumlariniz icin Teşekkürler
    [​IMG][​IMG][​IMG][/IMG]

buda kusumuz her hangi bir tuylerini isisrip bekleme veya halsizlik gibi bir sikinti goremedik ancak size sormadan edemedim tavsiyeleriz bizim icin onemli
    [​IMG][​IMG][/IMG]

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    kuşun maşallahı var iyi görünüyor o pecetedeki ıslaklık tüm dışkıların ıslaklımımı oyleyse isal degil

benimkide dagtıyordu 1 hafta yemlik takmadım kafesin dibine avçla yem atıyordum 1 hafta sonra taktım yemligi düzeldi iseterseniz deneyin

3. Yuksel FIRAT

Yuksel FIRAT New Member

Beğenileri:
    0
    sanirim oyle bir durum soz konusu gece geneldr bir yerde sabit kaliyor diger bir resimde tekli diskilarida vardi soguk alginligindan supheleniom bi bakalim onlem almak lazim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:11 -->-> Daha önceki mesaj 12:09 --

diski hafif bozuk gibi daha cok haki yesili renginde aksam bir daha kontrol edicem suan vitamin takviyesi ve yemini gunluk degistiriyorum

4. Veysel.
    Gizli

Veysel. Guest

kuşa açık yem mi alıyorsun ?

5. Yuksel FIRAT

Yuksel FIRAT New Member

Beğenileri:
    0
    hayir champion un yemini kullaniyorum.icinede bir miktar daha ak dari kattim

Sayfayı Paylaş