petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dışkısında yemler var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve serhatcn tarafından 11 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. serhatcn

serhatcn Guest

Dişi kuşlarımdan birinin dışkısında sindirilmemiş yemler var. Kuş hasta gibi görünmüyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:30 --

Yardım.....

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Bu gibi olaylar çoğunlukla yem kutusundan dökülen yemlerde görülüyor umarım dediğim gibidir

3. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    resim atarsanız yardımcı olunabilir

4. serhatcn

serhatcn Guest

Elimdeyken dışkı yaptı.yemlikle alakası yok. İki kez oldu bugün.

5. Toprak Akalın

Kursak ya da taşlığında bir problem olması lazım. Sonuçta mekanik sindirimini tamamlamamış. Kuş kumu kullanıyor musunuz?

#5 Toprak Akalın, 11 Şubat 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 12 Şubat 2014
  6. furkanustunbas

Beğenileri:
    0
    benim dişi kuşumda kuluçka dönemindeyken hep yem görüyorum dışkısında. hatta bazen tamamen yem oluyor. kuluçkadan çıkınca düzeliyor. eğer sizinki de kuluçkadaysa onla ilgili bir durum olabilir.

7. speedy_one

speedy_one Member

Beğenileri:
    0
    Kafesinizde kuş kumu bulundurmanız şart.Minik suluk tarzı aksesuarlar vardır,onların içine koyar kafese takarsanız yediği takdirde çok değil 1-2 güne düzelir dışkısı.

8. esaretimsin28

Kuş kumu kullanıyor musun

Sayfayı Paylaş