petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dışkısını yiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhabbet123Çapkın tarafından 3 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Muhabbet123Çapkın

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar dışkısını yiyor çapkınım!Sizce neden?:confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:53 -->-> Daha önceki mesaj 15:10 --

Arkadaşlar yardım edin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:54 -->-> Daha önceki mesaj 16:53 --

Yardım edin.

2. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Üçüncü defa sorduğunda cevaplamayı düşünüyorum. :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:19 -->-> Daha önceki mesaj 16:17 --

Kafesinin dibinde ızgara yoksa ızgara almalısın. Izgaranın üstünden yiyorsa mineral eksiği olabilir tahminim. Az meyve falan ver mama yap. Aklımda bir şey daha var da nasıl kullanılıyor bilmiyorum o yüzden paylaşamam. Az da sen araştır.

3. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    kusunun vitamin eksikligi olabilir yumurta mamadini ekk etmeyin vitaminli yemler aatin alin

4. Muhabbet123Çapkın

Beğenileri:
    0
    Hepinize teşekkür ederim.Ama artık kuşum maalesef öldü zaten kuş aldığımızda hastaymış.Çok üzüldüm.Kuş alacaklar alışveriş mağazası gibi yerlerden almamalıymış :( :( :( :( :(

5. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş