Karadeniz Pet

Dişlerimi sıkmaktan çenelerim ağrıdı :)

modernmabuse

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar, yok mu şu mubişleri doyasıya sevmenin bir yolu ya? Elime almak da istemiyorum, çünkü hiç sevmiyorlar. Ama o kabarmaları yok mu, kafaları çok şeker ya!!

:) malesef yok tabi istisnalar da var ele alısık avuclanmaktan rahatsız olmayan mubislerde

Normalde benim de elime geliyorlar ama az bir öpmek isteyeyim hemen geri kaçıyorlar.

yavruyken böle ele alışırsa d
4m9d6A.jpg
[/url]"][/URL][/IMG]aha senden ayrılmaz bu yaramaz şimdi az daha büyüdü beraber kahvaltı yapıyoruz simidimin susamları onun..--,

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benimkide çok hırçın ele alınca ısırıyor

yavruyken ilk aldığımda benim kuşumda ısırıyodu her ısırdığında gagasına yavaşça üfledim şimdi hiç ısırmıyo maşşallah yanıma çok nadir geliyo fakat ben yanına gittiğimde parmağıma geliyo ve sınırsız öpücük imkanı sunuyo :D

Nekadar alışsalarda avuçlanmayı sevmiyorlar

Arkadaşlar, yok mu şu mubişleri doyasıya sevmenin bir yolu ya? Elime almak da istemiyorum, çünkü hiç sevmiyorlar. Ama o kabarmaları yok mu, kafaları çok şeker ya!!

dişlerini sıkmaya gerek yok :D 1 aylık bı yavru al kendıne sabırlı bı sekılde 3 ay besle eger kı ılgılenırsen gercekten parmagına avucuna kafana omuzuna gelır konusurda. ama gerçekten kuşla tek olucan :D ınanın ben kusun yemlıgını gunde ıkı sefer sabah aksam ufluyorum suyunu gunluk degısıyom her aksam en az 3 saat ılgılenırım onunla top oynarım konusurum . sızde bunları yapın o zamankı sevgı daha guzel oluyor zaten avuclamazsınız da :)

yavruyken böle ele alışırsa d
4m9d6A.jpg
[/url]"][/URL][/IMG]aha senden ayrılmaz bu yaramaz şimdi az daha büyüdü beraber kahvaltı yapıyoruz simidimin susamları onun..--,

Sinan abi bana verdin yavru konuşmaya başladi omzumdan kafamdan inmiyo 10 günde kuşun tüm egitimi tamam tabi temel saglam kafeste durmuyo kuş sabahtan çıkarıyorum akşam 7 ye kadar dısarda kafesin kapi açık devamli ne zaman isterse girip çıkıyo hiç kapatmiyorum .) dudamdan bile gelip öpüyo kulaklarimi ısrıyo .)

Valla ben öyle bir seviyorum ki evdekiler öpmekten öldüreceksin diyor. 5 yaşındaki kuşumda aynı 1 aylık kuşumda. Siz ilgilenin gerisi gelir. :D

Sevgi gerçekten çok önemli. Onunla arkadaşınızmış gibi konuşun bol bol. Sabırlı olun, ürkütmeyin. Zaten bunları yapınca siz istemeseniz de bir süre sonra tepenizden inmiyor.

İlk başlarda benimki de çok çekingendi ama artık kanka olduk. Peşimden ayrılmıyor, kafese zorla sokuyorum. Girince çıkarın beni diye kafesin içinde kendini bir o yana bir bu yana harap ediyor. Sabırlı olun, herşey kendiliğinden hallolur.

Parmağımda tüneyip bıcırdarken istediğim kadar öpebiliyorum ben.
Hem öyle sadece gagadan kafadan değil, bildiğin tünerken evirip çeviriyorum baş aşağı fln durur vaziyette oluyor, bacaklarını- göbüşünü-kanatlarını kanat altlarını bile öpüyorum :D

Ayrıca kızım avuçlanmaktan hiç nefret etmiyor Allah'ım çok fena şanslıyım bu konuda çok şükür. Oyun hamuru gibi yavrum, ne ısırır ne bağırıp çağırır.
Darısı hepinizin başına :)

Parmağımda tüneyip bıcırdarken istediğim kadar öpebiliyorum ben.
Hem öyle sadece gagadan kafadan değil, bildiğin tünerken evirip çeviriyorum baş aşağı fln durur vaziyette oluyor, bacaklarını- göbüşünü-kanatlarını kanat altlarını bile öpüyorum :D

Ayrıca kızım avuçlanmaktan hiç nefret etmiyor Allah'ım çok fena şanslıyım bu konuda çok şükür. Oyun hamuru gibi yavrum, ne ısırır ne bağırıp çağırır.
Darısı hepinizin başına :)

Bende böyle elimde mıncıklıyom :D
pu9b.jpg

Geri