Karadeniz Pet

Dişlerimi sıkmaktan çenelerim ağrıdı :)

eve gelişimizin 1. ayı şimdiden ölü taklidi yapmaya başladık :D

59n84L.jpg

1PZYYj.jpg

Valla benimki de 1 hafta oldu alalı hınzırı, daha 5. dk elimi uzattım kondu elime, o gün forumda selen hanımın tavsiyelerine uyarak baya zaman geçirdim, şimdi elimden, omzumdan, kafamdan aşağı inmiyor :) İlle de ben ille de ben, avuçlama olayı hariç, okşuyorum içimden geldiği gibi, öpüyorum çok iyiyiz maşallah :)

kuştan kuşa değişiyor. benim kuşum sevdiriyor kafasını vücudunu hatta ayaklarına vazelin sürüyorum yumuşasın diye parmağımdayken izin veriyor sürmeme. elimin içine yatıyor ölü taklidi bile yapıyor :) daha önce paylaşmıştım videosunu. banyo yaptıktan sonra havlusuyla kurulamama da izin veriyor. kısacası herşeye izin veriyor ama maalesef konuşmuyor :)

Mutluyum senin gibi bi sahibi olduğu için

sinan abi bana verdin yavru konuşmaya başladi omzumdan kafamdan inmiyo 10 günde kuşun tüm egitimi tamam tabi temel saglam kafeste durmuyo kuş sabahtan çıkarıyorum akşam 7 ye kadar dısarda kafesin kapi açık devamli ne zaman isterse girip çıkıyo hiç kapatmiyorum .) dudamdan bile gelip öpüyo kulaklarimi ısrıyo .)

muharem kardeş kuş yerini buldu yılbaşından bu yana otuz yavrum oldu üç tanesi böle akıllı kuş çıktı ama bu kuş başkaydı sana videosunu gösterdim kahvede sen de zaten bana böle bi kuş lazımdı demiştin mutlu oldum haberini alınca &&& kardeş. Bi görüşelim derim -telini yazcaktın yalan *oldu*bi fırsatın olunca yeni -telini yolla ya -açıyom hep pederin çıkıyo utanıyom -yanlış no.diyorums..

Geri