Karadeniz Pet

Doğal Koruyucu!!!

Kahraman KÖROĞLU

İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
Mevimsel değişikliklerde - soğuk algınlığında - halsizlikte dışkıda değişim olmadı sürece ve ayda bir direncini arttırmak için kuşlarınıza bu karışımı vermenizi tavsiye ederim. Hastalık olmadı sürece ayda bir 2 gün üst üste vermeniz yeterli. Halsizlik - soğuk algınlığı durumlarında dışkıda ishal durumu yok ise 1hafta boyunca 1 er gün aralıklar ile verebilirsiniz. Hava almadan kapalı cam kavanozda dolapta 10 gün rahatlıkla saklanabilir karışım fakat en verimli zamanı taze yapıldı zamandır.

1lt suda 4-5 diş parçalanmıs sarımsak - Yarım limon parçalanmış- çeyrek parça soğan- 1 tutam kekik- 1tutam fesleğen- 1 tutam nane - 1 tatlı kaşığı organik elma sirkesi. bunları 15 dk özü çıkana kadar kaynatıyoruz ve suluğuna günlük 5de 1 oranında karıştırıyoruz hastalık durumunda kendisi içmiyorsa sabah öğle akşam ağzına 2 şer damla damlatıyoruz zamanla alışır tadına kendisi içer. geçmiş olsun

Son düzenleme:
değerli bilgiler için çok teşekkürler.

Teşekkür ederiz, emeğinize sağlık. .

Barış manço şarkısı gibi tarif.
Teşekkürler.

Mevsimsel geçişlerle karşı karşıyayız. oda sıcaklıklarımız her gün değişecek buda kuşlarımız için hastalıkların önünde yol açacak, tedbir almak için öneri karışımınızı mutlak vermenizi tavsiye ederim...

Ben yapmaya başladım ama fesleğen yokmuş evde bu seferlik fesleğensiz olsun.
Bir de merak ettiğim ishal kuşa verildiği takdirde ishali mi arttırıyor?

Bağırsak çalıştırıyor, faaliyete ğeçiyor ondandır

Paylaşım için teşekkürler.

Ben yapmaya başladım ama fesleğen yokmuş evde bu seferlik fesleğensiz olsun.
Bir de merak ettiğim ishal kuşa verildiği takdirde ishali mi arttırıyor?
ishal kuşa verilmez ama üşütmüş, durgun, kırgınlığı olan kuşlara verilebilir

Gün aşırı verirken diğer gün sade su yerine vitaminli veya limonlu su verilirse fazla mı olur?

Gün aşırı verirken diğer gün sade su yerine vitaminli veya limonlu su verilirse fazla mı olur?
fazla olur içini temizlemesi için temiz su mutlak verilmesi lazım peşine anca 2 gün sonra verebilirsiniz vitamin

Merhaba. Tarif icin tesekkurler. Peki French Molt ise kullanmam dogru olur mu?? Yanitlarsaniz sevinirim.

Merhaba. Tarif icin tesekkurler. Peki French Molt ise kullanmam dogru olur mu?? Yanitlarsaniz sevinirim.
rica ederim. verin sorun olmaz o hastalığın maalesef bir tadavisi yok sadece kaliteli B vitamini takviyeleri ile bir nebze daha toparlanması sağlanır geçici olarak

rica ederim. verin sorun olmaz o hastalığın maalesef bir tadavisi yok sadece kaliteli B vitamini takviyeleri ile bir nebze daha toparlanması sağlanır geçici olarak

Tesekkur ederim.. 15 gundur biotin veriyorum. O halde ayda bir deneyeyim bunu. Insaallah Pitir imin kanatlari biraz olsun guclenir (direnc acisindan).

Cok tesekkurler, emeginize saglik.

Merhabalar, benim kuşum bronşit 1 haftadır antibiyotik tedavisi veriyorum, bu karışımı tedavi bittikten kaç gün sonra verebilirim?

Mevimsel değişikliklerde - soğuk algınlığında - halsizlikte dışkıda değişim olmadı sürece ve ayda bir direncini arttırmak için kuşlarınıza bu karışımı vermenizi tavsiye ederim. Hastalık olmadı sürece ayda bir 2 gün üst üste vermeniz yeterli. Halsizlik - soğuk algınlığı durumlarında dışkıda ishal durumu yok ise 1hafta boyunca 1 er gün aralıklar ile verebilirsiniz. Hava almadan kapalı cam kavanozda dolapta 10 gün rahatlıkla saklanabilir karışım fakat en verimli zamanı taze yapıldı zamandır.

1lt suda 4-5 diş parçalanmıs sarımsak - Yarım limon parçalanmış- çeyrek parça soğan- 1 tutam kekik- 1tutam fesleğen- 1 tutam nane - 1 tatlı kaşığı organik elma sirkesi. bunları 15 dk özü çıkana kadar kaynatıyoruz ve suluğuna günlük 5de 1 oranında karıştırıyoruz hastalık durumunda kendisi içmiyorsa sabah öğle akşam ağzına 2 şer damla damlatıyoruz zamanla alışır tadına kendisi içer. geçmiş olsun
Merhaba, ben de kuşuma bir gün suluğuna 1-2 damla limon ertesi gün yine suluğuna bir tatlı kaşığı (125ml suya orta boy kesilmiş ve 24 saat bekletilmiş sarmısak) sarımsaklı su ilave ediyorum, 1 hafta tekrarlı kullanacağım, soğuk algınlığı için, doğrumudur?

Geri